Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen nagymama az ilyen?

Milyen nagymama az ilyen?

Figyelt kérdés

Nagyon ki vagyok akadva a volt anyósomra!

Van egy 4 éves lányom. Aug. 1ig zárva van az ovi. Én dolgozom, így a 2 nagymama (anyukám és a volt férjem anyja) vigyáz a kislányra. Anyukámnál volt múlthéten. A héten az exanyós lett volna a soros (1 hónappal ezelőtt lefixáltuk, hogy tudjon szabadságot kivenni), de ő hétfőn is meg tegnap is sz*rt az unokájára. (Ki volt kapcsolva a telefonja, így 2 napig anyu vigyázott a gyerekre). Ma elvittem hozzá. Mikor este mentem érte, a kislány feküdt az ágyon, izzadt, és tűzforró volt. Megmértem a lázát, 40 fokos volt. Ex anyós meg azt mondja: "Nem vettem észre, hogy beteg!" és "Most mértem a lázát, nem volt hőemelkedése". Mintha a 40 fok hőemelkedés lenne!

Fel kellett rohannom a kórházba vele, szerencsére már jól van. A maradék 2,5 hétben anyu vigyáz majd rá, én erre a hülyére nem bízom,az biztos.

Annyira mérges vagyok, aludni sem tudok. És van pofája megkérdezni, hogy holnap hányra viszem a gyereket.


2010. júl. 7. 23:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

jujj de gáz

Én sem vinném oda többet az tuti,nem normális egy nő,szereti a gyereket egyáltalán?Remélem legalább jól kiosztottad?

2010. júl. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
A gyerekem fontosabb volt, így nem osztottam ki, hanem rohantam fel vele a kórházba.
2010. júl. 7. 23:39
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
-_-" Szerencsétlen..:S ez nem volt anya?Vagy az ő fia sosem volt beteg?Jó férjet fogtál ki magadnak..akinek sosem volt láza..:/:D:P
2010. júl. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
2 fia is van. Tudom, hogy nem volt minta-anya (miután elvált, sokszor magára hagyta a 2 gyerekét és elment pasizni).
2010. júl. 7. 23:40
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Megértem a felháborodásodat, de a kérdést költőinek tartom! Ha úgy történt minden, ahogy leírtad, akkor ez a nagymama nem alkalmas a nagymama szerepre. Szerintem nem érdemes tovább ragozni a dolgot, mert a végeredmény mindig ugyanaz lesz!
2010. júl. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%
ez az exanyós meg hallgasson!!!Mi az,hogy azt akarja,hogy hozzá vidd a gyereket ezek után?:S én márcsak azért sem vinném hozzá a gyereket..:S
2010. júl. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Azt hittem, legalább megkérdezi mi van az unokájával. Nem, az sem érdekli.


Igen, tényleg költői a kérdés. Bocsánat, de tényleg nagyon ideges vagyok.

2010. júl. 7. 23:42
 8/18 anonim ***** válasza:
21%
Miért neki nem lehet más dolga az unokán kívül? Az meg hogy beteg lett hát istenem, nálad is beteg lett volna, nem mindenki figyelgeti a gyereket minden percben vagy nem tudja észrevenni a jeleket mert nem olyan mint te. Honnan tudod hogy csak pl fél órával előtte lett rosszul? Ha már itt tartunk, neked már reggel látni kellett volna hogy baj van vele. De te sem vagy tökéletes ahogy más sem.
2010. júl. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%

lehet,hogy ős em tökéletes, de egy gyereknek nem egyik pillanatról a másikra lesz láza..

amúgymeg, ha nem akar rá figyelni miért nem szól??

megértem a felháborodásodat..

2010. júl. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%

23:52-el én sem értek egyet, tényleg nem lesz 40 fokos láza egyik percről a pásikra, és gyanítom a kislány is szólt már, hogy rosszul van, ha lelkiismeretes nagymama lenne, szaladt volna vele az ügyeletre, gyerekorvoshoz vagy a patikába, vagy mittudomén, de elsősorban szólni kellett volna a gyerek anyukájának is!

Veszélyes az ilyen hirtelen nagy láz. És mit mondtak a kórházban??

2010. júl. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!