Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szeressek ki belőle?

Hogyan szeressek ki belőle?

Figyelt kérdés

Először is elnézést,hogy ebbe a kategóriába írok,ám itt magasabb az átlagéletkor,és több a kulturált emberke,mint a Szerelem,szex rovatban.

Nos,egyre inkább úgy érzem,hogy kezdek bekattanni.Van egy férfi az életemben,akinek tetszem,ám nyilvánvalóan rám sem bagózik.Akivel volt flört,voltak nagy beszélgetések,és aki a tudtomra adta,hogy vonzónak tart.Mindezek ellenére sem érdeklem igazán,nem kellek Neki eléggé,tisztában vagyok vele,nem vagyok naiv.Azt is tudom,hogy van egynéhány akadály,amelyek miatt mi nem lehetünk együtt,s józanul belegondolva,ha ezek az akadályok nem léteznének,akkor sem biztos,hogy teperne utánam,mert nem olyan a hozzáállása az egészhez.Sokáig én törtem magam,hogy tartsuk a kapcsolatot,most már nem erőlködöm.Nem szeretnék én erőltetni semmit,békén hagyom.

A problémám ott kezdődik,hogy nem alszom rendesen,nincs étvágyam,folyton Rajta agyalok,Rá gondolok,Vele alszom el,Vele kelek gondolatban.Magyarán szerelmes vagyok,reménytelenül,és a poén,hogy ezzel Ő szerintem nincs is tisztában.Ha tudná sem érdekelné szerintem.

Hogyan szeressek,ábránduljak ki belőle?Ez már saját magam számára is nevetséges,hogy huszoniksz éves felnőtt nő létemre odavagyok érte,mint egy kamasz,holott nincs értelme az egésznek.Hogyan felejthetném el Őt?


2010. júl. 7. 23:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem a legjobb tanács,de ha randiznál mással?

Olyan szerelmes is lehetsz még,hogy csak na.

Én is nagyon szerelmes voltam az exembe de szakitott velem nem nagyon tudtam őt felejteni,aztán randira hivott egy srác,sokáig csak beszélgettünk mert nem akartam semmit,még bennem élt a régi,de aztán elkezdtek változni a dolgok és nagyon beleszerettem ebbe a srácba és ma Ő a férjem.:D

2010. júl. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Foglald le magad valamilyen aktivitassal, munkaval, sporttal, hobbyval. Az ido segiteni fog.

Sok sikert!

2010. júl. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :-)
2010. júl. 7. 23:37
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Menny el bulizni ismerkedj, sport, meló, itt a nyár menyetek a haverokkal turázni, szervez le egy külföldi pár napos vadkempinget, keres a neten egy helyszint, buszjáratot... foglald le magad akkor nem katogsz rajta.
2010. júl. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudd, hogy kell kb. egy év ahhoz, hogy ez az egész kezdjen lecsitulni. Másfél év múlva arra jössz rá hét végén, hogy csak háromszor jutott eszedbe egész héten.

Ne tartsd vele a kapcsolatot, úgy könnyebb hosszútávon, bár az elején átmenetileg ez a nehezebb.

Hasonlót éltem át a férjemmel két éven át. Már a lecsituló szakaszba értem, amikor egyszercsak megkérte a kezem.

Két éve egy ismerősömmel kerületem hasonló helyzetbe, tök váratlanul és érthetetlenül, mivel nagyon szeretem a férjem. Senkinek nem szóltam egy szót sem, ma már teljesen túl vagyok rajta.

Türelem, bár nehéz. Noha most úgy tűnik, hogy a végtelenségig fog tartani, ez nem igaz. Kitartást.

2010. júl. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Lehetek oszinte???

a fent emlitett kommentek nagyon jol hangzanak.. es valamennyit segitenek is... de sajnos a szemvedes a tied.. talan kicsit eros a szo, de igy van.

Ferjem megcsalt, szetmentunk...15 kilot fogytam 6 het alatt... barataim zsenialisan viselkedtek es viselkednek a mai napig is... vittek, huztak, vontak, mentem minden felet szerveztem.. uj munkat, akarmit, csak gondolkodnom ne kelljen. megis minden tortenesnel az volt az elso a fejemben, hogy huuu de elmondanam Neki.. ez hogy tetsztene Neki, vagy azon milyen jot nevetnenk Egyutt..

most biztos azt gondoljatok beteg vagyok, pedig csak szeretem....


szoval ha valami hatasos modszert talasz, lecci ird meg nekem is, mert mar nagyon szeretnem magam embernek erezni ujra es beleszeretni valaki masba!!

2010. júl. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Őt nem érdekled mért kénne hogy érdekelje a te reménytelen szerelmed, nem bántásból mondom csak ne légy azért dühös mert ő másként érez kár az energiáért.
2010. júl. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok dühös,én ezt tiszteletben tartom,ezért próbálom elfelejteni.
2010. júl. 10. 21:03
 9/9 anonim válasza:
a helyzet velem is ugyanez beleszerettem egy nálam jóval idősebb pasiba. Szerintem neki sem vagyok teljesen közömbös mert egyszer már megcsókolt, de azóta semmi, nem közeledik, semmi nincs.. Már számomra is kínos ahogy nyomulni próbálok ezért el akarom felejteni de nem megy. Annyira szenvedek, de senki nem tud semmit mondani csak hogy ne gondoljak rá....
2015. márc. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!