Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szeressek ki belőle,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeressek ki belőle, ha nem engedi?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy munkatársam, akibe teljesen beleestem. Már nem tegnap óta tart ez a dolog, és igyekszem is kerülni a vele való kapcsolatot, hiszen van barátnője, és nem akarok beleszólni a dolgaiba semmilyen módon. De sajnos mindig ad rá okot, hogy újra beleessek. Nem tudok kiszeretni belőle, kedves hozzám, sokat bókol, mindenben segít. Ráadásul a jelenlétemben feltűnően keveset beszél a barátnőjéről, ha pedig mégis feljön róla a téma, sokszor azonnal másról kezd el beszélni. De ha például telefonál vele, hallatszik, hogy szerelmes. Lehet, hogy tetszem neki valamilyen szinten, de a barátnőjét biztosan nem hagyná ott miattam, és én sem szeretném, ha tönkremenne az én rajongásom miatt a kapcsolata. Mit tegyek? Hogy tudnám elfelejteni? Lehet, hogy csak én értelmezem félre a dolgokat? Az a baj, hogy már üzeneteket is szoktunk váltani, emailezünk, de nem úgy, hogy bármilyen randira vagy ilyesmire utalnánk...egyikünk miatt sem akarok tovább menni. Lehet, hogy csak barátként kíváncsi rám? Teljesen tanácstalan vagyok. Felmondani nincs lehetőségem, valami más megoldás kell. :(


23/L


2011. jún. 15. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Döntsd el, mit akarsz. Kérdezés nélkül továbblépsz, és úgy teszel, ahogy minden más munkatársaddal (nincs több levél, sms, külön beszélgetés - igen, meg lehet mndani, hogy neked ez nem kell, bocsi), vagy egyenesen rákérdezel, hogy ő is érez -e többet, és ezért ilyen kedves veled! Amíg a kettő között nem döntesz, addig ebben a bizonytalanságban telnek a hétköznapjaid, nem tudsz továbblépni, párt találni magadnak, boldog lenni, mert mi lesz, ha mégis ...? Ő meg boldogan él a barátnőjével, amíg meg nem hal. Itt a mese vége. Dönts és lépd meg! Én szorítok, hogy úgy legyen, ahogy szeretnéd, de a biztos rossz is jobb, mint a bizonytalanság! Jogod van boldognak lenni és nem időt pazarolni az életedből, és várni a semmire! 27/L
2011. jún. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Képzeld magad a barátnője helyébe-mármint, hogy esne neked, ha egy munkatárs morfondírozna a párodon.
2011. jún. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tereld a szót a barátnőjére, valahányszor szól hozzád, és ne hagyd témát váltani. Ha kell idegesítsd addig, amíg ő nem kezd el kerülni téged.
2011. jún. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jó ötletek...elhatároztam, hogy végleg kitörlöm őt a fejemből (szerelem szempontjából). A jó munkakapcsolatot természetesen szeretném fenntartani, de a következő "nem hivatalos" emailjére már nem fogok válaszolni. Így lesz a legjobb.
2011. jún. 16. 21:05
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért bókol mert szereti érezni hogy a férfiúi vonzereje még mindig működik, de közben a barátnőjét szereti.
2011. jún. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Zekki06 ***** válasza:
lődd fejbe, erre már nincs más megoldás!
2011. jún. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kutyát.
2011. jún. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A "Mit csináljak?" "Paprikás krumplit, az jó lesz." stílusú válaszoktól kíméljetek. :P De amúgy tényleg, ezt már én is észrevettem, valószínűleg azért csinálja ezt, mert szeretné, ha valakinek bejönne. Csak úgy semmi komoly, flörtölés szintjén. Hát nekem ez nem megy. :S
2011. jún. 19. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!