Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szeressek ki belőle?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeressek ki belőle? (bővebben lent) 15L

Figyelt kérdés
Van egy barátom, aki 32 lesz, van felesége és egy lánya. Sokat szoktunk beszélgetni, nagyon jóban vagyunk, de amióta ismerem, teljesen bele vagyok zúgva. Ezt őis tudja, és mikor találkozunk, akkor egyszerre azon kapom magam, hogy folyamatosan nézem, és ő is a szemembe néz már egy rövid ideje. Neki mindent elmondok, és mikor bámulom, akkor sem zavartatom magam, nem szól ősem, hogy ne nézzem már. Volt, hogy megöleltük egymást, stb, és nem azafajta, mint más, hogy két mp után ellők magától, hanem hagyja, hogy addig öleljem, ameddig nekem jólesik... Nagyon szeretem, és ha néha arra gondolok, hogy mi lenne, ha történne vele valami, akkor a sírógörcs kerülget és folyamatosan törlöm a szemem és dobom ki az elhasznált zsepiket. Mondta, h idővel el fog mulni ez az érzés (ennek már vagy fél éve) de azóta csak mégjobban vonzzódom hozzá. Ajánlotta, hogy szüneteltessük a beszélgetést (kb hetente 2x szoktunk) de mondtam neki, h ne, mert attól csak még rosszabb, mert hiányzik. (és ez így is van, tapasztalom...) Nincs barátom! Mégis mit tegyek, h kicsit csillapodjon ez az érzésem? Please, help me!
2010. máj. 24. 16:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
idő... nincs más, idővel elmúlik... ha nem szüneteltetitek a beszélgetéseket akkor elég hosszú idő lesz, lehet érdemes lenne tényleg szüneteltetni, hogy kicsit mással is foglalkozz, akkor pár hét max hónapon belül már nem fog annyira hiányozni...
2010. máj. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Már több mint egy hónapja nem beszéltünk, én folyton a barátaimmal vagyok, röhögünk, másról beszélgetünk, stb de emögött akármennyire sem akarom, folyton rá gondolok... nem tudom, mit kéne tennem, mert megszabadulni még a gondolatától sem tudok, nem is merek. Ha elengedném, akkor érzem, h nem élnék sokáig. Nagyon sokat segít nekem, elmondhatatlanul sokat. Amikor beszélgetünk, minelőtt leírom/kimondom amit akarok, 6x átgondolom, nehogy olyan legyen, amivel megbántom, stb... Nem bírnék nélküle meglenni sokáig... Már ígyis nehezen bírom. Alig várom, hogy egy hét mulva találkozzunk. :S nagyon szar érzés valakinek a hiánya. :S és én eleve nagyon vágyom a családom és a legjobb barátaim társaságára, az övére pedig mindennél jobban.
2010. máj. 24. 16:52
 3/15 A kérdező kommentje:
Olyan, mintha a bátyám lenne. :S
2010. máj. 24. 16:52
 4/15 anonim ***** válasza:

"Olyan, mintha a bátyám lenne. :S"

Akkor mi az, hogy "hogyan szeressek ki belőle"? a bátyánkba nem vagyunk szerelmesek.

egyébként meg majd idővel más fog érdekelni, keress korodbeli srácot.

ez nem szerelem, amit érzel, csak annak gondolod, ennyi idősen nem szerelmes az ember, nagyon legfeljebb erős fellángolást érez.

majd ha egyszer szerelmes leszel, tudni fogod, hogy a kettő között Ég és Föld a különbség.

még egy 15 éves sem halt bele a szerelembe...

2010. máj. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
79%

menj el egy nagyot bulizni,és szedj fel valaki mást...

xD

(nem jutott jobb eszembe...)

2010. máj. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nemugy értettem! Hanem, h olyan viszonyban, olyan "közel" vagyunk egymáshoz, minthatesók lennénk!


És ez annyira szerelem, h ha nem lenne családja és megkérné a kezem (ha idősebb lennék) akkor gondolkodás nélkül igent mondanék, mert szeretem!

2010. máj. 24. 17:20
 7/15 anonim ***** válasza:
Jól értem hogy 15 évesen egy 32 éves házas pasival akarsz járni? Te megbolondultál.
2010. szept. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem akarok járni vele! Sőt! Épp ellenkezőleg; ki akarok szeretni belőle, hogy ne bonyolodjanak a dolgok...
2010. szept. 4. 17:02
 9/15 anonim ***** válasza:
32 éves és hézas és van egy lánya és hogy találkoztok azt mondja otthon a feleségének h elmegyek a haverokhoz sörözni ? vagy mit ? elég furcsa szerintem hagy ott jó mondani könnyű de viszont ez a legjobb hosszútávon rövidtávon hiányozni fog de előbb utóbb ugy is elfelejted keress magadnak egy korban hozzád illő barátot 21/f
2010. szept. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem mond otthon semmit, tk egyszer találkoztunk így külön, elmentünk kávézni, kicsit korábban lelépett a munkahelyéről. mostanában nem találkoztunk.
2010. szept. 4. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!