Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szeressek ki belőle?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeressek ki belőle? (bővebben lent) 15L

Figyelt kérdés
Van egy barátom, aki 32 lesz, van felesége és egy lánya. Sokat szoktunk beszélgetni, nagyon jóban vagyunk, de amióta ismerem, teljesen bele vagyok zúgva. Ezt őis tudja, és mikor találkozunk, akkor egyszerre azon kapom magam, hogy folyamatosan nézem, és ő is a szemembe néz már egy rövid ideje. Neki mindent elmondok, és mikor bámulom, akkor sem zavartatom magam, nem szól ősem, hogy ne nézzem már. Volt, hogy megöleltük egymást, stb, és nem azafajta, mint más, hogy két mp után ellők magától, hanem hagyja, hogy addig öleljem, ameddig nekem jólesik... Nagyon szeretem, és ha néha arra gondolok, hogy mi lenne, ha történne vele valami, akkor a sírógörcs kerülget és folyamatosan törlöm a szemem és dobom ki az elhasznált zsepiket. Mondta, h idővel el fog mulni ez az érzés (ennek már vagy fél éve) de azóta csak mégjobban vonzzódom hozzá. Ajánlotta, hogy szüneteltessük a beszélgetést (kb hetente 2x szoktunk) de mondtam neki, h ne, mert attól csak még rosszabb, mert hiányzik. (és ez így is van, tapasztalom...) Nincs barátom! Mégis mit tegyek, h kicsit csillapodjon ez az érzésem? Please, help me!
2010. máj. 24. 16:40
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
máskor meg úgy taliztunk h barátként az ő barátai akiket ismerünk és a családom összefutottunk. ennyi kb kettesben 1x taliztunk annak is már több hnapja
2010. szept. 4. 17:21
 12/15 hasasasa válasza:
52%
milyen férfi lehet, már olyanokat mond neked, hogy ha nem lenne családja elvenne feleségül biztos meg akar kúrni aztán majd töbször is a családjának meg SZIASZTOK A HAVEROKKAL VOLTAM KICSIT wáháháháááá
2010. szept. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

ő ilyet nem mondott!

én írtam, h HA nemlenne családja és HA járnánk és megkérné a kezem igent mondanék. neki ezt nem mondtam, nem tudja!

2010. szept. 4. 17:51
 14/15 anonim válasza:
Szerintem a legjobb lenne ha nem találkoznál vele többet, és idővel elfelejtenéd. Tudom h nem könnyű, de tapasztalatból mondom. Mivel nincs barátod, inkább kezdj el másokkal ismerkedni, és ha találsz valakit hátha mellette sikerül őt elfelejtened.
2010. szept. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Valószínűleg télleg az a legjobb megolás, ha nem találkozunk. :/ Majd jobb lesz... Remélem. :( Egy idő után úgyis elfelejtem majd... :/

2010. szept. 4. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!