Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogyan szeressek...

Mit tegyek? Hogyan szeressek ki belőle szép lassan? Félek.

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok. És örülten szeretem a mostani barátomat, Ő az első szerelmem. Nem akarom elveszíteni... de eddig füllentett 1-2 dologban, pl. a kapcsolatunk elején 1hétig fentvolt 1 társkeresőn, amit bár elmondott félek hogy megcsal... amugy tudom a jelszavát az oldalra, jelenleg a törlést intézzük, mert beléptem tegnap és tényleg azt irja ki az oldal, h a törlés karbantartás miatt szünetel.


És volt 1-2 ilyen kisebb füllentése.

Nagyon szeretem... de ki kéne szeretnem belőle, félek hogy megcsal hogy hazudik...félek fájni.

Félek hogy elvesztem...úgyérzem nem birnám megtartani, állitolag szeret engem... de nemtudom.


Ki kéne szeretnem belőle, de egyszerűen lassan már nem tudok létezni nélküle, olyan rossz... egyre jobban bele zúgok, egyre jobban hiányzik, ha 1 napot nem látom:( És egyre jobban fáj hogy félek a csalódásoktól.

Szeretnék szépen lassan kiszeretni belőle, de nemtudom hogyan kezdjem, nem tudok vele szakítani, megőrülök érte... tudom bonyolult vagyok és talán bolond. De... félek... nem kellett volna belezúgnom:(


2011. jún. 20. 16:45
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

félek boldognak lenni.


Szeretném annyira elcsábítani hogy más nőkre ne is gondoljon, és hogy... eszébe ne jusson füllenteni sem.

ERRE VALAMI APRÓ TRÜKKÖK TIPPEK? HOGY MILYEN VISELKEDÉST KERÜLJEK???

VAGY VALAMI JÓ TAPASZTALAT AMIVEL EL LEHET KÁBÍTANI EGY PASIT MÉGJOBBAN? PL KICSI TÁVOLSÁGTARTÁS ILYESMI???

2011. jún. 20. 16:47
 2/15 A kérdező kommentje:

EZ bonyolult:( ha nem vagy szerelmes az a baj... és az fáj mert szeretnéd szeretni a másikat de nem megy...


Ha szerelmes vagy az meg azért fáj, mert csalódnod kell és félned hogy elveszíted Őt :'(

2011. jún. 20. 16:48
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
VÁÁÁÁ HÁNYSZOR TESZED MÉG FEL???
2011. jún. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
húdehülyevagy.. már ne is haragudj.. szegény ipse
2011. jún. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

az hogy kissebb füllentés viszonylagos. így senki sem tudja megitélni ki lehetett a hibás.

erről eszembe jut egy vicc

-Fiam te fingtál.

-Nem.

-Megint.

2011. jún. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha ennyire rágörcsölsz, akkor tuti elhagy. Senki nem bírja, ha ennyire rátelepednek.

Szerintem nem kell kiszeretned belőle, csak ne lógj a nyakán állandóan és ne nyald a seggét, mert majd természetesnek veszi később.

Minek akarnál mindkettőtöknek rosszat? Örülj amíg tart, élvezd, aztán ha valamelyikőtök megunja, akkor vége. Az is lehet, hogy te fogsz előbb lépni majd egyszer, és te szakítasz vele.

2011. jún. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

igen tudom hülye vagyok, meg bolond... beismerem.

De kérlek csak adjatok tippeket és segítsetek.

Ja és elég nagy önbizalomhiányom van, ezt anno pszichológus is mondta:(

2011. jún. 20. 16:51
 8/15 anonim ***** válasza:

már értem.

ennyire kisajátati egy hapsit. ha szereted neki tuti jobb nélküled.

2011. jún. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Oké, felteszem máshogyan a kérdést.

Nem igazán akarok rátelepedni... de sajnos egyre jobban belészeretek...és szeretném mérsékelni azt hogy ezt nagyon kimutassam... nem akarom megfojtani hogyan tegyem magam kicsit alapfokozatba és hogyan mérsékeljem ezeket?

2011. jún. 20. 16:53
 10/15 anonim ***** válasza:
szerintem ismét beszélni kéne azzal a pszichológussal, és ezt nem bántásként mondom.
2011. jún. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!