Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogyan szeressek...

Mit tegyek? Hogyan szeressek ki belőle szép lassan? Félek.

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok. És örülten szeretem a mostani barátomat, Ő az első szerelmem. Nem akarom elveszíteni... de eddig füllentett 1-2 dologban, pl. a kapcsolatunk elején 1hétig fentvolt 1 társkeresőn, amit bár elmondott félek hogy megcsal... amugy tudom a jelszavát az oldalra, jelenleg a törlést intézzük, mert beléptem tegnap és tényleg azt irja ki az oldal, h a törlés karbantartás miatt szünetel.


És volt 1-2 ilyen kisebb füllentése.

Nagyon szeretem... de ki kéne szeretnem belőle, félek hogy megcsal hogy hazudik...félek fájni.

Félek hogy elvesztem...úgyérzem nem birnám megtartani, állitolag szeret engem... de nemtudom.


Ki kéne szeretnem belőle, de egyszerűen lassan már nem tudok létezni nélküle, olyan rossz... egyre jobban bele zúgok, egyre jobban hiányzik, ha 1 napot nem látom:( És egyre jobban fáj hogy félek a csalódásoktól.

Szeretnék szépen lassan kiszeretni belőle, de nemtudom hogyan kezdjem, nem tudok vele szakítani, megőrülök érte... tudom bonyolult vagyok és talán bolond. De... félek... nem kellett volna belezúgnom:(


2011. jún. 20. 16:45
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Értem...

De Vele szemben hogyan viselkedjek? Mi lesz ha hazudik ismét??? FÉLEK

2011. jún. 20. 17:10
 12/15 anonim ***** válasza:

"Vele szemben hogyan viselkedjek?"


kérd meg hogy tartsatok egy kis szünetet ameddig ennyi egészségügyi problémád van.

nagyon beteg és ha meg akarod tartani vagy meggyógyulni nemhiszem hogy az a legjobb ha rátelepszel.

mond el neki azt ami nekünk is elmondtál.

2011. jún. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

kérd meg hogy tartsatok egy kis szünetet ameddig ennyi egészségügyi problémád van.

nagyon beteg vagy és ha meg akarod tartani vagy meg akarsz gyógyulni nemhiszem hogy az a legjobb ha rátelepszel.

mond el neki azt ami nekünk is elmondtál.


bocs a dupla hozzászólásért több kérdésre válaszok felváltva és emiatt elvesztem a fonalat hogy hol hagytam abba a korábbit. te se véletlenül jársz orvoshoz a problémáid miatt.

2011. jún. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

nem hívod fel naponta 1000x, ha nem válaszol egyből nem hívod még 100x, ha nem reagál smsre akkor nem reagál s kész nem írsz még 65 besértődött sms-t, ha reagál akkor nem azt kezded, hogy hol vagy, kivel vagy, mióta vagy vele, mikor jössz haza, miért nem jőssz hamarabb, miért pont vele vagy, mit csináltok, mióta csináljátok, miért csináljátok, mikor látlak, miért nem látlak hamarabb, ha annyira fontos lennék, akkor bezzeg látnál hamarabb, ilyen sokáig bírod nélkülem, de én úúúúúúúúgy szeretlek, de én még jobban, de nekem hiányzol... na ezekből vissza kell venni kb annyira, hogy szia Mari vagyok találozunk ma? Igen, akkor majd jelentkezz mikor megtudsz valamit, puszi.

Hazudik újra majd? Tudja, hogy akkor vége, kész vége. Megcsal majd? Ugyanaz a téma.

Miért kell potyára olyanon gondolkozni ami lehet meg se fog történni? Nem lehet előre tudni semmit, vedd úgy, hogy az jön aminek jönnie kell, s kész. Tényleg betegesen űzöd ezt a kapcsolatot. Hagyjad lélegezni azt a szegény embert, mindenhonnan törölte már magát, sírt mikor kirúgtad, mit vársz tőle? Mit kelle csináljon, hogy jó legyen?

2011. jún. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Na és mi van egy olyan kapcsolatnál, ahol az 1.sz. lány miatt a pasi majdnem otthagyta a barátnöjét,de mivel a lány nem szerette csak mint havert, igy maradt a barátnövel.

Aztán jött egy másik lány akivel munkatársak voltak,és kezdték érzelmek vonzani megint,ám itt szintén nem kell a másik oldalnak.

Még mindig a barátnövel van,ám elöfordul h. az 1. számuval találkozik, erröl persze nem szol sose, ill. hetente legalább 2-3 estét átbeszélget a 2. sz. lánnyal? (emellett persze megvannak azok a napok amikor a barátnövel van)


Ilyenkor a barátnö számonkérheti miért nem öszinte vele? És h egyáltalán szereti-e?

2011. jún. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!