Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy a barátom néha találkozik más lányokkal is. Régebben(3 éve együtt vagyunk) elmondta, h ezzel a csajjal ide- azzal meg oda megy, meg minden. Mikor szóvá tettem, h zavar, h más lányokkal kódorog, csak annyit mondott h ők barátok. Azóta nem is mondja el, h melyik lánnyal hova, meg mikor megy, ami még inkább rosszul esik. (nem szép dolog, de egyszer megnéztem az sms-eit és találtam olyat h : " többet gondolok rád, ezért csörgetlek" persze egy lánynak címezve.

Ilyen helyzetben mit tennétek? El vagyok keseredve.


2010. júl. 7. 22:00
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
22:28 Köszi a hosszú választ, igazából nekem is van egy fiú barátom, meg régebben összejártam az exemmel, de miatta már nem teszem, pedig mi is tényleg csak barátok voltunk. Még jó h neki is bökte a csőrét... :( Amúgy én is csak az sms miatt írtam ki a kérdést ez tényleg NAGYON aggaszt már. Amúgy meg kisebb "vitáknál" felhozza, h én mennyit találkozom a fiúbarátommal....:S
2010. júl. 7. 22:49
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért szadizza magát ennyi lány?Ha te ezt tűröd, Ok, én tuti, hogy kidobtam volna régen.
2010. júl. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Még az is lehet, hogy bosszúzik, mert anno te is találkoztál az exeddel.

Ha nem erről van szó szerinted, akkor kérj meg valakit, hogy írjon neked vagy te írj valakinek egy hasonló sms-t. "Többet gondolok rád a kelleténél."

2010. júl. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Szerintem szakíts vele.
2010. júl. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem, ok hogy vannak lány barátai és találkozik velük. Nekem az nem ok, hogy csak úgy találkozik velük, hogy a barátnő nincs ott. Elvileg ha szeretek egy lányt és 3 éve a barátnőm, akkor bemutatom a barátaimnak (akár fiúk, akár lányok).


Talán mondd meg a barátodnak, hogy szeretnéd megismerni a barátait, szívesen találkoznál Te is velük! A válaszából sok minden ki fog derülni. Meg ha összejön a találkozók, akkor a lány(ok) viselkedéséből.

2010. júl. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!