Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy a barátom néha találkozik más lányokkal is. Régebben(3 éve együtt vagyunk) elmondta, h ezzel a csajjal ide- azzal meg oda megy, meg minden. Mikor szóvá tettem, h zavar, h más lányokkal kódorog, csak annyit mondott h ők barátok. Azóta nem is mondja el, h melyik lánnyal hova, meg mikor megy, ami még inkább rosszul esik. (nem szép dolog, de egyszer megnéztem az sms-eit és találtam olyat h : " többet gondolok rád, ezért csörgetlek" persze egy lánynak címezve.

Ilyen helyzetben mit tennétek? El vagyok keseredve.


2010. júl. 7. 22:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem lennék a helyedben.:/
2010. júl. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
szerinted megcsal?
2010. júl. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi:D :( Valami tanács esetleg???:(
2010. júl. 7. 22:10
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem hinném, h megcsal,már együtt lakunk kb fél éve.-ennek azért van jelentősége, mert miattam jött fel pestre dolgozni.(én itt tanulok)
2010. júl. 7. 22:12
 5/15 anonim válasza:
Hát én biztos kitenném a szűrét.Szerintem ez megalázó rád nézve.Ha csak barátok azok a lányok akkor te miért nem mész velük ide-oda?Ha a pasim ilyen smst írogatna valami bébinek akkor biztos kivágnám mint macskát sz..ni!!!!
2010. júl. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez nem megcsalás.
2010. júl. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

" többet gondolok rád, ezért csörgetlek"

ezek után milyen tanácsra vársz?

Ha Te ezt eltudod viselni, akk ...

2010. júl. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%

Hát, az sms dolog tényleg nem túl bíztató, de amúgy , ha ezt nem írtad volna, teljesen rendben lenne a dolog.

Én lány vagyok, szinte csak fiú barátaim vannak, a legjobb barátom is fiú (sőt, ő volt nekem az első komoly kapcsolatom is).

Szerintem semmi rossz nincs abban, ha vannak valakinek ellenkező nemű barátai is. Az egyik volt barátomnak is lány a legjobb barátja és engem cseppet sem zavart, mikor találkoztak, vagy elmentek ide-oda.

BIZALOM.

Ez a kulcsszó.

Na meg persze önbizalom.

Vííííszont tényleg ott az az sms...

Na ez már tényleg valami, ami okot adhat neked az aggodalomra.

Kérdezz rá, jobbat nem tudok.

És ne hagyd kitérő választ adni, mert addig úgyis ott fog lógni a levegőben a dolog és nem fogsz teljesen megnyugodni.

L/23

2010. júl. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%

22:17, "te miért nem mész velük ide-oda?"

Miért, te mindig hurcolod magaddal a barátodat, ha a barátaiddal találkozol? Kell olyan idő, amit CSAK a barátokkal töltesz néha.

Nem kell egyfolytában egymás seggében lógni.

2010. júl. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Tanícsd meg neki hogyan megy ez. Legyél te is sokat a fiú barátaiddal, s ha nem zavarja akkor ott más lány jár a fejében. Egy pasi se bírja ha konkurencia van a "tulajdona" körül de nekik szabad a vásár azt hiszik.
2010. júl. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!