Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS Igaza van anyukámnak?...

SOS Igaza van anyukámnak? Vagy miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Napokban van a 18. szülinapom.Nem terveztem semmi bulit, sőt baromira sz*r ez a nap...

Nah a lényeg, egy barátnőm mondta, h aludjak ott nála(12kmre lakik tölem), és h csinálunk vmi csajos pizsi bulit vagy vmit... Mondtam anyukámnak, még nem mondott rá semmit. De nem nagyon szeretne elengedni. Eddig egyszer sem aludhattam ott nála. Mondtam neki, h legalább most a 18. szülinapomon.

Igaz, h a lánnyal még csak párszor találkozott futólag. De ismeri őt, tudja hol lakik. Nah most anyunak az a baja, h nem jön hozzánk a barátnőm, ez is igaz inkább náluk szoktunk bulizni. De akk is. Most az egyszer nem leehtne, h ott aludjak???


2010. júl. 7. 20:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Túl szigorú anyukád van, de akkor biztos elengedne ha a barátnőd anyukája felhívná, és megkérdezné, h ott aludhatsz-e? Biztos ciki lenne neki a másik szülő előtt, ha a nagykorú lányát még egy csajos pizsi-partyra sem engedné el. Más lányok a te korodban a pasijukhoz kérezkednek, nem a barátnőjükhöz, talán más szülő véleménye felnyitná a szemét.
2010. júl. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
78%

Kedves 18 éves! Először is nagyon boldog szülinapot kívánok!

Anyukád biztos nagyon szeret, és csak a legjobbat szeretné Neked.Talán ha a barátnődet jobban megismerné másképp ítélné meg a dolgokat.Adj neki lehetőséget erre!

Sajnos én nagyon megjártam az engedékenységemmel, mindig lojális voltam, felnőttként kezeltem a lányom,aki mostanra teljesen megváltozott.Annyira szerelmes ,hogy vakon követi a fiút, aki nagyon kihasználja.Pedig egy éve épp az ellenkezőjét bizonygatta .Ő is 18 volt akkor.

2010. júl. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
33%
huu én a 18.ik szülinapomon majd akkorát fogok bulizni hogy az hihetetlen:D barátnőmnél uncsi lenne mert ezerszer ott aludtam már barátnőimnél meg ők is itt:D most leszek 14 éves:P:)
2010. júl. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
69%
Lehet, hogy meglepetés bulit szervez estére.
2010. júl. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
:D utolsó: biztos, h nem... nem olyan típusú anyukám van. Am elengedett, de már semmi kedvem nincs menni. Nem tom, h mit gondoljak a barátnőmről...
2010. júl. 8. 10:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!