Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS Igaza van anyukámnak?...

SOS Igaza van anyukámnak? Vagy miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Napokban van a 18. szülinapom.Nem terveztem semmi bulit, sőt baromira sz*r ez a nap...

Nah a lényeg, egy barátnőm mondta, h aludjak ott nála(12kmre lakik tölem), és h csinálunk vmi csajos pizsi bulit vagy vmit... Mondtam anyukámnak, még nem mondott rá semmit. De nem nagyon szeretne elengedni. Eddig egyszer sem aludhattam ott nála. Mondtam neki, h legalább most a 18. szülinapomon.

Igaz, h a lánnyal még csak párszor találkozott futólag. De ismeri őt, tudja hol lakik. Nah most anyunak az a baja, h nem jön hozzánk a barátnőm, ez is igaz inkább náluk szoktunk bulizni. De akk is. Most az egyszer nem leehtne, h ott aludjak???


2010. júl. 7. 20:06
1 2
 1/15 anonim válasza:
86%
sztem teljesen igazad van!!!! Sajnállak, nem tudom mit kezdj. anyukád kicsit szigorrú :S
2010. júl. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És akkor most mit tegyek? Hogy beszéljem rá??
2010. júl. 7. 20:12
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Mondd meg neki, hogy születésnapi ajándék helyett, kérnéd ezt.. ezzel eléred hogy elengedjen (látja hogy mennyire fontos) másrészt kapsz ajándékot is.::DD
2010. júl. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%

Igen kicsit tényleg szigorú, de biztos nagyon félt!:)

Szerintem segíts neki egy kicsit a konyhában, főzz vacsit, mosogass el rakj rendet a lakásban és este egy meghitt vacsora közben amikor már jó kedve hozd fel ezt a témát újra.

Mond meg Neki, hogy vigyázni fogsz magadra, nem csináltok semmi rosszat, nem lesznek ott fiúk és a barátnőd anyukája is ott lesz...stb!:)

Tuti lesz a siker!;)

2010. júl. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
A te anyukád nagyon szigorú. Én 14 vok de én már 1000x ottaludtam bnőmnél és ő is nálam. A 18. szülinapodat különlegesen kéne megünnepelned, nnem csak simán ottalvással. De ha neked még azt sem engedik sajnállak..
2010. júl. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Most az az ajándékom, h csinálhatom a jogsit...

Áhh, nem tudom, de már a sírógörcs keringet. Miért ilyen nehéz ez?? Olyan nyomorlut életem van. Alig vannak barátaim(akik vannak isn em tom, h igaz barátok-e)fiúm sincs... Ennyit miért nem lehet megtenni?

2010. júl. 7. 20:20
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
Én 10 éves voltam, amikor először ott aludtam a barátnőmnél, és ő is nálam. Most vagyok 17, de tényleg szigorú, mivelhogy 18 éves leszel, és még nem enged el. Győzd meg valahogy, sok szerencsét!
2010. júl. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
De ez a barátnőm eddig egyszer volt nálunk. Anyukám csak az iskolából ismerii
2010. júl. 7. 20:24
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
Én 6-8 éves koromban aludhattam ott a barátnőmnél először. Igaz, hogy születésünk óta ismertük egymást, mert anyukáink is régóta barátok voltak.
2010. júl. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

szerintem ülj le és beszéljétek át a dolgokat. mondd el neki felnőttesen, hogy miért olyan fontos neked, hogy elengedjen. viselkedj nyugodtan és próbáld észérvekkel meggyőzni. mondd neki, hogy végülis csak egyszer 18 éves az ember és teljesen megbízhat benned.

én úgy gondolom, hogy csak félt. nem a szigorúságról van szó, csupán a féltésről. végülis felnősz... (: sokan ezt nagyon nehezen élik meg és úgy gondolják, ha egyszer kiengednek a kezükből, akkor végleg elveszítenek. nyugtasd meg, hogy szereted.

2010. júl. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!