Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hosszabb a párom munkaid...

Miért hosszabb a párom munkaideje, mint a többi munkatársáé? Nektek nem lenne gyanús?

Figyelt kérdés

Párom irodába dolgozik. A munkaideje elvileg reggel 8tól délután fél 5ig tart. Mindenki fél5kor, legkésőbb 5kor végez a munkájával. Párom általában fél7-7 körül végez, de volt már rá példa, hogy fél 8ig volt ot, és csak utána jött haza. Ismerem a főnökét (férfi), tudom milyen szigorú, és elképzelhetőnek tartom, hogy egyszer-egyszer ráparancsol a páromra, hogy amit napközben ne fejezett be, azt munka után csinálja meg. (Papírmunka, ügyfelek kiértesítése stb.) Dolgoznak a keze alatt, hatalmas felelősség van rajta. Nekem mégis gyanús, hogy reggel fél7re megy dolgozni, és akár este 7ig is bent van. Ezen kívül van, hogy szombat délután is (7tól 12ig van munkaideje) dolgoznia kell.

Ezeknek a plusz óráknak nincs nyoma papíron. Én bízom benne, de azért nagyon furcsa, hogy míg a munkatársai (aki 80%-ban hasonló munkát végeznek mint ő) nem dolgoznak a munkaidőn kívül, páromnak meg "kell".

Meséltem egy-két barátnőmnek, mindenkinek az volt az első gondolata, hogy megcsal. Őszintén megmondom, nem tudom.

Szerintetek?


2010. júl. 7. 17:33
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy csak alaptalan a féltékenykedésem. De már legalább egy hónapja ezen rágódom. :S
2010. júl. 7. 22:20
 32/43 anonim ***** válasza:
100%
na majd írd meg mi lett:D kíváncsiak vagyunk!
2010. júl. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
Na, sikerült az akció? Drukkolok, hogy semmi gond ne legyen!
2010. júl. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
52%

Nem értem miért van az, hogy mindenki asszisztál ahhoz, hogy nyomozzon a férje után. Ez rettenetesen megalázó mind a két fél számára. A férj számára azért, mert ha a kollégák előtt kiderül, kiröhögik, kigúnyolják. A feleség számára meg azért, mert fél bevallani azt, hogy esetleg nem tudja a férjét megtartani, és foggal-körömmel ragaszkodik hozzá.

Ha az egyik fél menni akar, úgyis megy, hiába a másik nyomozása, kavarása. Munkatársam pont ezért vált el a feleségétől, amit most a kérdező csinál. Nem volt alapja annak, hogy bement a munkahelyre, kikérdezte a munkatársakat, főnököt, hogy hol van Z., mit csinál, miért maradt tegnap eddig...stb. Őt meg persze jól kiröhögték, megalázták a munkatársak. Később tudod mi lett? Azt mondta, oké, elegem van az állandó gyanúsítgatásból, mikor nincs is alapja. Hát tudod mit? Teszek róla, hogy igazad legyen. Igaza volt. Becsajozott, elvált. Azóta is azzal a másik nővel van, már 1987 óta. Meg is érdemelte az asszony. Te is meg fogod érdemelni.


Most tényleg meglepődtem, hogy mennyi házisárkány van itt.

2010. júl. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

de ha cikinek tartja és bizonytalan, jó ciki, jobb lenne őszintén rákérdezni és bevallani az aggodalmat csak ismeri annyira a férjét hogy tudja amikor hazudik...


de ha leskelődik, akkor TITOKBAN hogy a férj ne jöjjön rá, mert ha alpatalan volt a gyanusítás akkor megbántódna

2010. júl. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
20%
Így meg majd szembeköpheti a tükörképét, hogy ok nélkül gyanúsítgatta a férjét.
2010. júl. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
54%

Nem értem, minek húzzátok fel így magatokat ezen?

Miért válna el ennyitől tőle a férje? Ha szereti, akkor nem fog ennyitől. Miért lenne baj egy kis féltékenykedés? Évekig megbízott benne a kérdező, most mégis utánajár. Nem teszi ezt feltűnően, rengeteg nő bejár a férjéhez a munkahelyre ezért azért. Semmi szégyellnivaló nincs ebben.

Felőlem a párom akármikor ellenőrizhetne, nem haragudnék meg SOHA emiatt rá. Sőt, én örülnék is neki, ha a párom féltékeny lenne. Ez egyénfüggő, hogy vki örülne -e neki, v sem, de ha vki emiatt elhagyja a kedvesét, akkor az nem is szerette!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. júl. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Na mizu?
2010. júl. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:

Lent voltam tegnap, bent volt a munkahelyén. Mutatta mennyi papírmunkája van hátra.

Nem merte elmondani, hogy 3 ember munkáját végzi, mert kiakadtam volna, hogy a fizetésén ez nem látszik meg.

Ki is akadtam, de nem emiatt, hanem hogy nem tudtam bízni benne.

2010. júl. 9. 10:51
 40/43 anonim ***** válasza:
:) Örülök :)
2010. júl. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!