Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hosszabb a párom munkaid...

Miért hosszabb a párom munkaideje, mint a többi munkatársáé? Nektek nem lenne gyanús?

Figyelt kérdés

Párom irodába dolgozik. A munkaideje elvileg reggel 8tól délután fél 5ig tart. Mindenki fél5kor, legkésőbb 5kor végez a munkájával. Párom általában fél7-7 körül végez, de volt már rá példa, hogy fél 8ig volt ot, és csak utána jött haza. Ismerem a főnökét (férfi), tudom milyen szigorú, és elképzelhetőnek tartom, hogy egyszer-egyszer ráparancsol a páromra, hogy amit napközben ne fejezett be, azt munka után csinálja meg. (Papírmunka, ügyfelek kiértesítése stb.) Dolgoznak a keze alatt, hatalmas felelősség van rajta. Nekem mégis gyanús, hogy reggel fél7re megy dolgozni, és akár este 7ig is bent van. Ezen kívül van, hogy szombat délután is (7tól 12ig van munkaideje) dolgoznia kell.

Ezeknek a plusz óráknak nincs nyoma papíron. Én bízom benne, de azért nagyon furcsa, hogy míg a munkatársai (aki 80%-ban hasonló munkát végeznek mint ő) nem dolgoznak a munkaidőn kívül, páromnak meg "kell".

Meséltem egy-két barátnőmnek, mindenkinek az volt az első gondolata, hogy megcsal. Őszintén megmondom, nem tudom.

Szerintetek?


2010. júl. 7. 17:33
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
92%

hívd fel próbaszerűen a munkahelyi számán,

vagy menj be hozzá

2010. júl. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is kapásból ez ugrott be, hogy megcsal... Főleg ha nincs a túlórának papíron nyoma... Járj utána.
2010. júl. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
90%
Kérdezz rá. Vagy kövesd. Ez a 2 alternatíva jutna eszembe, ha én lennék hasonló helyzetben.
2010. júl. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
90%
Elég furcsa, kérdezd meg a párodat, hogy miért van igy. Ha meg csak összevissza beszel valamit, akkor a fönököt kérdezd meg.
2010. júl. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
90%
Hű ezt mindenképpen nyomozd ki, minél hamarabb.
2010. júl. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
A munkahelyi telefonszám is mobil, tehát ha magával viszi, mondhatja hogy dolgozik. A vezetékes a főnök irodájában van, azt ő nem veheti fel.
2010. júl. 7. 17:45
 7/43 anonim ***** válasza:
71%
Mivel ismered a fonoket valamennyire, hozza fordulj. Kerdezz ra valami fedo sztorival, hogy a ferjed mikor ment el a munkabol az nap es szokott-e bent maradni tulorazni es ha mondja, hogy szokott, akkor meg kerdezd meg, hogy miert nincs ennek nyoma, hisz meg ebben a kizsakmanyolo vilagban is adnak tulora penzt legalabb hetvegen. Miert csak o maradna mindig bent a munkaban? Ha pedig nem lenne vaj a fule mogott, nem titkolodzna. Marmint ha pl. edzeni jarna kondi terembe vagy a barataival ulne be valahova beszelgetni, akkor megmondana. Szoval vagy tenyleg tulorazik vagy valamit nagyon titkol es az valoszinuleg megcsalas. A fonoknel lenne erdemes probalkozni. Azt nem fogja tudni kimagyarazni.
2010. júl. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
57%

Nem ridegebb vagy tartózkodóbb veled mostanában?Más nyomai nincsenek a megcsalásnak?Nincs valami szenvedélybetegségei(játékgép,számítógép),amit mondjuk nem szeretne otthon csinálni vagy pedig nem tud otthon csinálni?Nem jár el kocsmázni(szóval nem érzed rajta a szesszagot?)?

Menj el a munkahelyéhez mondjuk 5 óra környékén,vagy fél ötkor,és állj le a kocsival(barátnőddel menj meg az ő kocsijával,biztosan ráér valamelyikőjük)

Aztán amikor kijön a férjed a munkahelyéről.akkor észrevétlenül próbáljatok utánamenni,lassan,mindig egy másik autó mögött menjetek,aztán mikor leáll valahol,ti álljatok le olyan helyre,ahol nem látja meg a kocsit(ha ismeri a barátnőd kocsiját).És nézzétek meg,hogy valakivel elmegy-e valahova.Vagy pedig sokáig van-e bent.És mikor lelepleződött,menj haza,de jól előtte,mielőtt hazaér.Ne mondj neki az első alkalommal semmit,csináld meg 2-szer 3-szor ezt(nyugodt szívvel meglehetsz,veszteni aligha veszthetsz vmit,egy szemét pasival,aki megcsal nem lehet semmit se veszteni!).Aztán persze kapd össze magad,csomagolj,és menj el egy váratlan napon...

2010. júl. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

Már kérdeztem. Azt mondta a főnök annyi melót bíz rá, hogy nem fér bele a munkaidejébe, és nem akar hibázni, mert az százezrekbe is kerülhet.

Ezt mondjuk elhiszem.

2010. júl. 7. 17:46
 10/43 anonim ***** válasza:
27%
...és indíts válópert,ha már házasok vagytok.Ezt hülyeség megbocsájtani,mert aki egyszer megteszi,megteszi még ezerszer is!
2010. júl. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!