Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy van a buszsofőrök munkaid...

Hogy van a buszsofőrök munkaideje? (többi lent)

Figyelt kérdés
Munka idő alatt arra gondolok, hogy napokra vannak beosztva, vagy időre. Teszem azt valaki minden este vezet, vagy pl. csak kedden és csütörtökön. Igyekeznék elkerülni egy sofőrt a buszon személyes okokból.
2011. máj. 27. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez bizony változó. Attól függ helyileg hol és milyen járaton.
2011. máj. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok BKV-s, de amennyire én tudom, alapvetően 3 féle műszak van:

- reggeles: 04:00-tól mondjuk délig, egyik

- délutános: 12:00-14:00-tól estig

- csúcsidőszakos: reggel csúcsidőben vezet, majd pihenő és délután megint a csúcsban


A vezetők beosztása kb. 1 hónapra előre van meg. Ezt neked tuti nem fogják kiadni, ezt el lehet felejteni...

2011. máj. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Annyit a BKVs beosztáshoz hogy vannak akik nagyrészt délelött és vannak akik délután vezetnek.
2011. máj. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi.


22:24 > Senki nem mondta, hogy megakarom szerezeni a beosztást...

2011. máj. 28. 00:36
 5/7 anonim ***** válasza:
A kérdésben említett " el akarom kerülni" erre utalt, hiszen másképp honnan tudnád mikor van a műszakja? A műszakok teljesen véletlenszerűen követik egymást, nincs olyan, hogy pl. a Józsi minden csütörtökön délutános és minden hétfőn reggeles. Vagyis mégha esetleg ki is figyeled olykor-olykor hogy mikor dolgozik, az semmit nem jelent...
2011. máj. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na hát ezennel válaszoltál is a kérdésemre... Pont erre voltam kíváncsi, hogy van e valami rendszer ebben.
2011. máj. 29. 17:54
 7/7 anonim ***** válasza:

Nehéz lenne rendszert kialakítani, ugyanis van egy rakat szabály, aminek eleget kell tenni a beosztások kialakításánál: nem lehet X napot egyfolytában dolgoztatni, X hétvégén egymás után nem dolgozhat stb, valaki nem lehet mindig csak éjszakás, stb, stb, stb.... Ezek miatt lehetetlen lenne úgy megoldani, hogy józsi mindig pont ugyanakkor dolgozzon. Elég ha csak egy hétvégén melózik, akkor pl. a szokásos hétfői napja már bukhat, és onnantól kezdve minden...


És akkor a szabi, beugrós, stb tényezőt még fel sem vetettem...

2011. máj. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!