Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hosszabb a párom munkaid...

Miért hosszabb a párom munkaideje, mint a többi munkatársáé? Nektek nem lenne gyanús?

Figyelt kérdés

Párom irodába dolgozik. A munkaideje elvileg reggel 8tól délután fél 5ig tart. Mindenki fél5kor, legkésőbb 5kor végez a munkájával. Párom általában fél7-7 körül végez, de volt már rá példa, hogy fél 8ig volt ot, és csak utána jött haza. Ismerem a főnökét (férfi), tudom milyen szigorú, és elképzelhetőnek tartom, hogy egyszer-egyszer ráparancsol a páromra, hogy amit napközben ne fejezett be, azt munka után csinálja meg. (Papírmunka, ügyfelek kiértesítése stb.) Dolgoznak a keze alatt, hatalmas felelősség van rajta. Nekem mégis gyanús, hogy reggel fél7re megy dolgozni, és akár este 7ig is bent van. Ezen kívül van, hogy szombat délután is (7tól 12ig van munkaideje) dolgoznia kell.

Ezeknek a plusz óráknak nincs nyoma papíron. Én bízom benne, de azért nagyon furcsa, hogy míg a munkatársai (aki 80%-ban hasonló munkát végeznek mint ő) nem dolgoznak a munkaidőn kívül, páromnak meg "kell".

Meséltem egy-két barátnőmnek, mindenkinek az volt az első gondolata, hogy megcsal. Őszintén megmondom, nem tudom.

Szerintetek?


2010. júl. 7. 17:33
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%

Meglehet,hogy tényleg sok a munkája,és a mai világban ha valakinek valami nem tetszik akkor mehet amerre lát.Nem kell mindig rosszra gondolni.

De sajnos az is lehet,hogy tényleg megcsal.Ezt ki lehet deríteni,de csak ha ügyes és alapos vagy.


Vagy esetleg csak neked mondja azt,hogy még dolgozik,közben valahol már jól érzi magát.Ez nem azt jelenti,hogy megcsal,csak nem szereti minden percét veled tölteni,szereti a szabadságot(és ez sajnos jelentheti azt is hogy még nem érett egy igazi,hosszú kapcsolatra).

2010. júl. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%
mivel hülyén jöhetsz ki, ha alaptalan az egész, szerintem menj be váratlanul, mondjuk fél6-6körül, legyen fedősztori, vigyél neki egy sütit vagy ilyesmit arra az esetre, ha tényleg bentvan. ha nincs, akkor meg legalább megtudod. én is megcsináltam ezt, párom örült a nasinak, én meg nem kaptam rajta egyszer se semmin. túlórát nálunk se tüntették fel. remélem nincs baj :(
2010. júl. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy kollégám, aki szintén így jár be dolgozni, hogy reggel minél korábban, haza meg minél később. Róla konkrétan tudjuk, hogy nem szeret hazajárni, és előfordul, hogy fizetőshöz megy (akkor szokott szólni, hogyha az asszony keresei, akkor "itt és itt" van).


Ha jól tudom, volt már belőle otthon botrány, hogy kiderült, hogy félrelép, de nem változott azóta se semmi.


Nektek milyen a kapcsolatotok?

2010. júl. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
96%

ÉN is azt akartam javasolni, amit korábban is valaki, hogy vigyél neki be munkaidő lejárta után, mondjuk 17-re, ha 17-ig melózik, sütit vagy szépen elkészített vacsit, és libbenj be csinosan, széles vigyorral, véletlenül se áruld el, ellenőrzöd őt.

Sztem nem ciki ez, ha természetesen csinálod. Én is ellenőriztem már a párom a melóhelyén, mert féltékeny voltam, de hálistennek alaptalannak bizonyult a félelmem. Drukkolok, hogy neked is az legyen! Ja és, sztem ideje volna megbeszélni vele ezt, hogy rád is szánhatna több időt, mert ez borzasztó kevés. Én ki se bírnám a párom nélkül ennyi ideig!

2010. júl. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
100%

én a helyedben kilesném...biztos van barátnőd jó barátod akire számíthats (azaz nem közös barát a férjeddel), vag családtagos, tesó, anyuka-ha bevállós :)


megnyugodna a lelked ha tudnád mi van... odamehetnél titokban leskelődni, hogy ne vegyen észre, kocsival vagy anélkül.. mert ha meggyanúsítod és nincs igazad az is rossz, ezért jobb titokban , ha már ilyen gondolataid vannak. drukkolok, hogy az aggodalmad alaptalan legyen!

2010. júl. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 BlackSword ***** válasza:
100%
Nem olvastam végig a válaszokat, de volt szerencsém a közigazgatásban dolgozni... 160órás kötelező gyakorlat... Volt a csoportvezetőmnek olyan hónapja, hogy 80órát túlórázott, és nyáron már 190óránál tartott a túlórákban... ez sajnos a vezetők nagy baja, hogy sosincs elég iodejük, és így muszály túlórázni... Van aki hazaviszi, és van aki nem... Persze gondolom nem örülsz neki, de hidd el az sem lenne jobb, ha otthon idegeskedne... Amíg hazaér addig próbálja magát túltenni a benti dolgokon... Talán így a jobb...
2010. júl. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha ott van a melóhelyén, még azt is nézd majd meg, kik vannak még ott akkor? Lehet egyik kolleginája miatt marad tovább, mert tetszik neki. Vagy már ennél is több van, kitudja, de ennek utána kéne járni.
2010. júl. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem csal meg, tudod mért? A férfiak irtó leleményesek abban, hogy hogyan kell a megcsalást leplezni. Hónapokig, akár évekig (olvasd a válás rovatot is). Ennyire nem balek senki. A megcsalás leggyanúsabb monumentuma, ha néha bennmarad "túlórázni". A te párod is ennél átlátszóbb mesére is képes lenne, ha valóban megcsalna.

Ez így túl átlátszó.

Szerintem csak stréber. Vagy nyalizik a főnöknek, vagy spórol neked ajándékra a pluszpénzből, vagy valami hasonló.

2010. júl. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:

A kapcsolatunkkal amúgy minden rendben.

Egyszer-egyzser voltam bent vele hétvégén, akkor senki nem volt csak papírmunkát végzett.

Az irodában négyen vannak, plusz a főnök. 2 nő és egy másik férfi. Mindkét nő jóval idősebb mint a párom, és igaz hogy az egyik csinos, de a férje jó haverja a párom főnökének.

Ma sajnos nem tudtam lemenni, de holnap lemegyek.

2010. júl. 7. 22:15
 30/43 anonim ***** válasza:
100%
majd írd meg légyszi, hogy mi lett:D elég szaftos sztori..:D:D
2010. júl. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!