Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Férjem örökké...

Mit tegyek? Férjem örökké későn jön haza és emiatt nem tudunk közös programokat szervezni. Kötetlen a munkaideje, eddig dolgozik.

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy a munka miatt jár haza késôn?

Ha igen, akkor muszáj neki, vagy tovább bent marad szorgalomból?

2010. júl. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerinted most mi erre mit mondjunk?

Ezt vele kell megbeszélned!

2010. júl. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valamit valamiért! Fontosabb a pénzkeresés,mint a szórakozás!
2010. júl. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha valóban kötetlen a munkaidelye , akkor néha időben haza is tudna menni. rosszul gondolom?
2010. júl. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele erről. Azt állítja, hogy ilyenkor tud dolgozni. Nőzni nem jár. Viszont nekem sz*r, hogy sose megyünk sehova, mert minden bezár, mire odaérünk.
2010. júl. 21. 18:50
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy dolog a munka, más dolog a család. A kettőt össze kellene egyeztetni annyira, hogy egyik se menjen a másik rovására. Esetedben a család érdekei sérülnek, amit be kellene látnia a férjednek.

A túlzott munkamánia negativ irányba viszi el a kapcsolatot. Kötetelen munkánál teljességgel érthetetlen a viselkedése.

2010. júl. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"A menyasszonyi fátyol,ha fejedre kerül-ha kerül-szívem a bánatba belemerül!"-ezt nemcsak úgy lehet értelmezni,hogy a másik hoppon maradt férfi szíve merül bele a bánatba,hanem a férjé is,akinek ezentúl kevesebb szabadsága lesz(feleség..gyerekek)..vágyik az egyedüllétre.

És sok férfi van az én közelemben,aki ilyen.Mesélek egypárat.

Vannak az egyik ismerősömék(férf-30,feleség-28-évesek)

A férj kint dolgozik külföldön(unokatesóm juttatta ki),a feleség,mikor nincs itthon a férje,bánkódik,de legalább szabadabb életet élhet.A férj pedig addig gépezik,amíg akar..főleg vasárnap esténként.És így nagyobb szabadsága van az egyébként szexfüggő férjnek.Viszont sosem csalnák meg egymást élőben.Csak gondolatban,de az más.:)

2010. júl. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem a házasságnak ehhez semmi köze, mert ilyen szempontból nem lenne más akkor sem, ha élettársak lennénk.
2010. júl. 22. 16:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!