Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jut eszetekbe először az...

Mit jut eszetekbe először az Anett névről?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sokszor hallottam már, hogy egy kényes lányt képzelnek az Anett név mögé, ez valóban így van?


A neten ezt az elemzést találtam a névről:


"Anett



Naptári napok:

Június 13.


Naptárban nem szereplõ névnapok:

Július 26.


Név jelentése:

Kellem, báj


Név eredete:

Az Anna önállósult, francia becézõje


Név elemzése:

Az Anett név éles eszû, jó üzleti meglátásokkal megáldott személyiség kialakulását segíti. Fontos számára a család és az otthon melege. Szüksége van a nyugalomra, amit az otthon biztonsága és szeretteik jelenléte sugároz számukra. Ha valamit elvállalnak, akkor a legjobb tudásuk szerint végzik a feladatukat, és nem hagyják félbe a munkát szinte soha.."



Egyikőtöknek sem jutnak eszébe ilyen pozitív tulajdonságok róla?


2010. júl. 7. 15:44
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
78%

Én is Anett vagyok, és engem is Nettinek becéznek. Szerintem én okos, aranyos, segítőkész lány vagyok, és ezek mellett beképzeltnek sem mondanám magam. Kifejezetten visszahúzódó vagyok.

16L

2011. júl. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Barátnőm neve, aki gyönyörű, és kedves.(: Mindenki azért ócsárolja ezt a nevet, mert jajj, nekem Anett az isdmerősöm és ő hülye,ezért nem tetszik a név.
2012. ápr. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
Még egy Anett... :D viszonylag kevesen vagyunk szerintem. De ezek az elemzések csak felületesek, bár igazak. De emellé sokminden társulhat. Ezért vagyunk különbözők. Idegesítőek, kényesek, beképzeltek, esetleg okosak ügyesek, szépek, barátságosak... :) Az én kedvenc becenevem a Netta, de voltam Nettike, Anettka és Faszettka is... (Az utóbbi kettőt iszonyúan gyűlöltem... :D)
2013. aug. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 Anett** válasza:
a nevem Anett és sok barátom van, én sztem egyáltalán nem vagyok az a kényeskedős fajta, és nem akarok beképzelteskedni. Am sztem nem attól lesz egy ember kényes, hülye, mert olyan nevet adnak neki amilyet. Egy lányt, fiút ha úgy nevelnek, beképzeld és kényes lesz, de attól h anettnek hívják nem lesz kényes. Ha lillának, v bárminek, most ezt hoztam fel de bármilyen név lehet, attól ég igazán lehet jó fej, vagy kibírhatatlan is. Nem a név teszi az embert, hanem elsősorban a nevelés, amit lát a szüeitől stb..
2014. ápr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!