Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jut eszetekbe először az...

Mit jut eszetekbe először az Anett névről?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sokszor hallottam már, hogy egy kényes lányt képzelnek az Anett név mögé, ez valóban így van?


A neten ezt az elemzést találtam a névről:


"Anett



Naptári napok:

Június 13.


Naptárban nem szereplõ névnapok:

Július 26.


Név jelentése:

Kellem, báj


Név eredete:

Az Anna önállósult, francia becézõje


Név elemzése:

Az Anett név éles eszû, jó üzleti meglátásokkal megáldott személyiség kialakulását segíti. Fontos számára a család és az otthon melege. Szüksége van a nyugalomra, amit az otthon biztonsága és szeretteik jelenléte sugároz számukra. Ha valamit elvállalnak, akkor a legjobb tudásuk szerint végzik a feladatukat, és nem hagyják félbe a munkát szinte soha.."



Egyikőtöknek sem jutnak eszébe ilyen pozitív tulajdonságok róla?


2010. júl. 7. 15:44
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
2010. júl. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
54%
Nekem nem. A szomszéd kiscsaj. Hogyismondjam, olyan kis izé.
2010. júl. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek: Első nem az számít most, hogy kinek tetszik vagy kinek nem, nem névadásról lenne szó, engem a nevek alapján érdekel az első benyomás, de azért köszönöm.
2010. júl. 7. 15:50
 4/34 anonim ***** válasza:
36%
nekem mem tetszik. olyan ordasqrvás.
2010. júl. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim válasza:
100%
Szerintem ezek nem annyira számítanak.Persze,szép a jelentése,stb. De ezeket fejből az emberek többsége nem tudja.Nekem egy Anett ismerősöm van,és az ellenségem.Ezért,ha meghallom ezt a nevet a TV-ben az az ismerőseimtől véletlenül,akkor először mindig rá gondolok,és nem pozitív értelemben.Miután gyakori névnek számít valamilyen szinten,így sokaknak lehet akár 4-5 Anett ismerőse,és ha mondjuk abból 3 nem az ős stílusa,akkor nem lesz jó véleménye erről a névről.Az én Anett ellenségem nem volt kényes.
2010. júl. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
77%
az osztálytársam, aki stréber, kényes, beképzelt és szeret a középpontban lenni.
2010. júl. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
a volt osztálytársam. belevaló, sportos, vagány, folyton jövősmenős, bulizós csaj!=)
2010. júl. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim válasza:
100%
Nekem tetszik, van pár Anett ismerősöm. Nem szoktak kényeskedni.
2010. júl. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Húú végre valami pozitívum is :):) Én azért úgy veszem észre, annyira nem gyakori név. Bár lehet, hogy sok mostani gyerek ezt a nevet kapja, de régen még ritka név volt.
2010. júl. 7. 15:55
 10/34 anonim ***** válasza:
32%
Hogy milyen unalmasak ezek a kérdések...
2010. júl. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!