Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jut eszetekbe először az...

Mit jut eszetekbe először az Anett névről?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sokszor hallottam már, hogy egy kényes lányt képzelnek az Anett név mögé, ez valóban így van?


A neten ezt az elemzést találtam a névről:


"Anett



Naptári napok:

Június 13.


Naptárban nem szereplõ névnapok:

Július 26.


Név jelentése:

Kellem, báj


Név eredete:

Az Anna önállósult, francia becézõje


Név elemzése:

Az Anett név éles eszû, jó üzleti meglátásokkal megáldott személyiség kialakulását segíti. Fontos számára a család és az otthon melege. Szüksége van a nyugalomra, amit az otthon biztonsága és szeretteik jelenléte sugároz számukra. Ha valamit elvállalnak, akkor a legjobb tudásuk szerint végzik a feladatukat, és nem hagyják félbe a munkát szinte soha.."



Egyikőtöknek sem jutnak eszébe ilyen pozitív tulajdonságok róla?


2010. júl. 7. 15:44
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
33%

nekem nem tetszik maga a név olyan közönséges /bocsi/ (de az Anna viszont nagyon szép név!!)

Az Abonett keksz jut róla eszembe, pedig abban nincs anett szó szerint.

Na meg az Anettka.

2010. júl. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Nekem meg egy nálam 1 évvel idősebb, beképzelt lány jut a névről eszembe.
2010. júl. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
33%
Utálom! Egy anettet ismerek,mezőtúri,de már akkor hányingerem van ha meghallom h anett! Kényeskedő,álszent,azt hiszi mekkora nagy szám meg hogy ő a legszebb a világon pedig ugyanolyan átlagos mint sok más ember! Én jól tudok angolul, ő kb alapszinten,mégis azt hiszi h ő milyen jól tud,az h más jobb az neki nem számít!
2010. júl. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
51%
Egyik osztálytársnőm jut az eszembe, aki kissé tényleg kényes, vagy nem is tudom...de amúgy aranyos lány :)
2010. júl. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Igen a netti az tetszik,szerintem az aranyos, ezért hívjuk mi is így. Nah meg mert mindig ránk szólt ha Anetteztük. Így egy idő után már tudta mikor haragszom vagy van bajom mert akkor hívom már csak anettnak:D
2010. júl. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
51%
Anettka...
2010. júl. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
0%

nekem nem tetszik.. van két anett ismerősöm, az egyik aranyos, a másikat meg nem csípem annyira.

ha elvonatkoztatok az ismerősöktől, akkor sem tetszik a név, mert olyan keménynek hangzik és egy olyan nő jut róla eszembe, aki nem a nőiességéről ismert vagy nem az az erőssége..

2010. júl. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
32%

Az Anett nem tetszik... viszont a Netti jó (engem is így becéznek, én Zsanett vagyok, de az sem tetszik xD)

Magáról az Anett névről egy szőke, kényes liba jut eszembe...Bár ismerek egy csajt, akire ez egyáltalán nem igaz, és Anettnak hívják, valahogy mégsem szimpi ez a név.

2010. júl. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
71%

Miért ilyen mindenki? -.-

Szerintem pedig igenis szép név az Anett, nem hinném hogy egy név határozza meg az ember viselkedését...


Egy szépnevű és kicsit sem beképzelt 13 éves ANETT :DD

2011. febr. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:
72%
Jajj mennyi embernek van baja az Anett névvel, vagy személlyel.Pedig akiket én ismerek Anettok kedvesek!!!Na és magam is Anett vagyok :D
2011. jún. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!