Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jut eszetekbe először az...

Mit jut eszetekbe először az Anett névről?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sokszor hallottam már, hogy egy kényes lányt képzelnek az Anett név mögé, ez valóban így van?


A neten ezt az elemzést találtam a névről:


"Anett



Naptári napok:

Június 13.


Naptárban nem szereplõ névnapok:

Július 26.


Név jelentése:

Kellem, báj


Név eredete:

Az Anna önállósult, francia becézõje


Név elemzése:

Az Anett név éles eszû, jó üzleti meglátásokkal megáldott személyiség kialakulását segíti. Fontos számára a család és az otthon melege. Szüksége van a nyugalomra, amit az otthon biztonsága és szeretteik jelenléte sugároz számukra. Ha valamit elvállalnak, akkor a legjobb tudásuk szerint végzik a feladatukat, és nem hagyják félbe a munkát szinte soha.."



Egyikőtöknek sem jutnak eszébe ilyen pozitív tulajdonságok róla?


2010. júl. 7. 15:44
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm Anett,de kiskorától nettynek becézik mert sosem szerette.
2010. júl. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
És a Netti tetszik? :)
2010. júl. 7. 15:59
 13/34 anonim ***** válasza:
47%
Anettka.
2010. júl. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Jajj ezt az Anettkát ne mondjátok :( Őrült nagy baj, hogy mindenkinek az a nő jut eszébe róla :( Még az Anett nevű "hírességek" között is szerepel.
2010. júl. 7. 16:00
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy "tökös" Anett ismerősöm, nagyon aranyos..:D

Aranyosan nevet, és szereti a rockot.:D

2010. júl. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

Űrhajós Anettka, bocs.


Meg "Zsanettügy" Zsanett.


Bocs megint.

2010. júl. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Jajj nem haragszom én :) Nem baj az, ha nem mindenkinek ugyanaz jut eszébe erről :) Csak olyan furcsa, hogy mindenki egy kényes nőt képzel mögé, de tényleg nem baj,ha így gondolod :)
2010. júl. 7. 16:09
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

a net(t). nekem ez ugrik be.

de hát ez csak gagyi humor.

2010. júl. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
54%
Nekem az a rib@nc ugrik be róla, aki a koliban anno ellopta 8000 ft-omat. Még ma is meg tudnám tépni. Emiatt, ezt a nevet sem szeretem.
2010. júl. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
nekem az egyik legjobb barátnőmet hívják így, és őrült jófej. nekem ő jut róla eszembe. nagyon kedves, barátságos, vagány. imádom :D szerintem szép név az anett.
2010. júl. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!