Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért van? Bővebben lent.

Ez miért van? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Hárman vagyunk testvérek 2 lány (17,14) és egy fiú (12). Én vaok a 17L. Na szal miért van az hogyha hugom vagy öcsém bármit megcsinál az egekig van dicsérve de bármilyen apróság miatt, ha én csinálom meg ugyanazt akk. jön a többi h. ezt meg azt már miért nem tudtam megcsinálni. h. lusta vagyok meg minden ha leérettségizek kiraknak a házból(főleg apám):'(. Pedig nem tanulok rosszul most év végén is 4,3 volt az átlagom. kilencedikben volt fél évkor három kettesem és a szüleim azzal zsaroltak h.ha év végén is lesz kettesem akk. át raknak a másik suliba:'(. Sztem nekem azon van főleg apám hgoy keresztbe tegyen nekem, és emelett olyan érzésem van mintha engem állandóan lenézne:'( és nekem ez iszonyúan rosszul esik. értelmesen beszélni nem lehet vele. volt hogy öcsém egész délelőtt pizsibe gépezett az ok volt, én elmosogattam akk. jött h. miért nem tok kimenni a kertbe. pedig nem egy pici baba egyik se-.-:(


Bocsi hogy hosszú lett és köszy h. elolvasod:)


2010. júl. 7. 08:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Sok sikert hozzá!
2010. júl. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 BlackSword ***** válasza:

Őszintén szólva: Fogalmam sincsen... Anno én is egy kemény és konzervatív műszaki középiskolába jártam... Egyszer még évet is kellett ismételnem, de az tényleg az én hibám volt... Aztán összeszedtem magam, bár 4,00 volt a legjobb átlagom, most pedig egyetemre járok... Soha nem csesztetett anyám azért, ha rossz jegyet vittem haza... El sem tudom képzelni, hogy mi játszódhat le egy ilyen szülő fejében...

Szerintem (bár lehet tévedek) saját magát véli felfedezni benned, és nem akarja, hogy ugyanazokat a hibákat kövesd el, amiket ő... És nincs meg a kellő fegyelme, hogy ezt másként mondja el... Próbálj beszélni vele... Lassan már felnőtt nő leszel, akinek illik tudni megoldani a konfliktusait... Mást nem tudok mondani...

2010. júl. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!