Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zaklatnak! Mit csináljak?

Zaklatnak! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy dupla annyi idős pasi akart velem lenni, mire én nemet mondtam, elhordott mindenféle k-vának, figyeli az ismerkedéseimet a neten, és rámírt, hogy gyűjti az anyagomat, hogy a megfelelő helyeken leadhassa, hogy engem kirúgjanak. Szerintem vállalhatók az ismerkedéseim, meztelen képeket nem adok ki, szexet nem keresek, nem k.válkodom, egyszerűen társat keresek. Megteszi azt is, hogy időnként különböző személyiségeket vesz fel, és így írogat nekem álnéven, történetekkel, és ha nem ismerem fel egyből ezek mögött őt, akkor már írja is a válaszaimat.

Mit tegyek? Befolyásos ember, én meg egy kis pont, ráadásul a nethez sem értek annyira, hogy mind az összes személyiségét lementsem. Volt, hogy annyira elárasztott mindennel, hogy a csapból is ő folyt.

Ha meg nem a neten ismerkedem, még ennyi esélyem sem lenne, személyesen is nézelődöm, de neten eddig több esélyes akadt, amíg ő meg nem jelent.

Kérlek, segítsetek!


24/L


2010. júl. 7. 01:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Tudd meg valahol hogyan tudnád menteni az ő fenyegetőzéseit, és mentsd majd nyomtasd ki azokat.


Írd meg neki nyugodtan, hogy persze fenyegetőzzön csak nyugodtan, meg van az összes fenyegető, zaklató üzenete, úgyhogy nem javaslod, hogy folytassa.


Írd meg neki, ha megint zaklat, hogy hála az internetnek találtál egy rendőrt, aki szintén párt szeretne, és megkérdezted tőle, hogy ilyen esetben mit lehet tenni. A rendőr azt mondta, hogy ez zaklatás, tehát bármikor feljelentheted, és ő szívesen a segítségedre lesz.


Nem tudom, hogy miért rúgnának ki azért, mert te társat keresel az interneten, de a mai világban sosem tudni. Természetes, hogy nekem sem esne jól, ha valaki felhívná a céget ahol dolgozom és mondana rám hideget meleget.

Kitartás. Ne ijedj meg tőle. Egy perverz, megkeseredett idiótával állsz szemben.

2010. júl. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!