Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy oldanátok ezt meg? Van...

Hogy oldanátok ezt meg? Van egy,7 hetes fiúnk, és nem tudom levinni sétába, mert a férjem szülei, és testvér ismerőse zaklatnak.

Figyelt kérdés
A férjem szüleivel megromlott a kapcsolatunk,mert mikor megszületett a nagyobbik fiúnk elakarta venni tőlünk anyósom,be mendt a gyámügyre,és a gyerekorvoshoz,védőnőhöz.Elmondta,hogy én koszos,és trehány vagyok.Meg hogy hogy vártam haza a pici babánkat.Mindenhol kinevették,mert látták,és aki ismer tudják milyen ez a család.Én úgy vártam a gyerekemet haza,hogy mindene meg volt,meg van,és sok gyerek szeretne ilyen körülmények között élni.A férjem huga azt írta a férjemnek,hogy hánynia kell tőle,és nincs bátya.A férjem szülei nem törödnek férjemmel,csak utálkoznak.Mi meg úgy gondoltuk boldogok vagyunk a 2 kicsivel,és így kerek a családunk,nekünk így jó.Tegnap előtt sétáltunk 4 en,és oda jött a család ismerőse,hogy megnézi a babát,de nem is ismerjük,nem vagyunk köszönő viszonyba sem.Oda jön nem köszönt,nem mutatkozottbe,és ránkszólt Ö márpedig meg nézzi a babát.Én meg mondtam,hogy nem,nem.Erre azt mondta rám rosseb egye meg a nyakamat,és a férjem rászólt mit képzel,hogy beszél a feleségemmel.Erre az illet azt kiabálta rosseb egyen meg titeket,és mind ezt a 2 éves fiúnk végig nézte,és mindent hallott,és nagyon megrémült.Ez már minden nap így lesz.Hol a húga ismije jön oda,és ök akarják babát láttni,de nem mutakoznakbe,csak erőszakkal jönnek oda,és néznekbe a babakocsiba.Hiába mondjuk nem akarjuk de akkor is annál jobban teszik ezt.Mi lenne erre a jó megoldás?
2010. szept. 23. 10:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Rendőrségen feljelenteni zaklatásért! Egy embert feljelentesz behivják utána nem hinném hogy előfordulna mégegyszer!
2010. szept. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

Ilyen család közeléből szerintem meneküljetek, most még talán nem okoz a dolog olyan nagy kárt a fiatokban és a házasságotokban, de később tönkre fogja tenni.

Ha albérleteztek, akkor könnyű a helyzet, de ha lakásotok van, akkor is probáljátok meg valahogy eladni és messzire menni.

2010. szept. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
47%

egyrészt: fiunk, és nem fiúnk.

másrészt: nagyon kulturált családod lehet.

vidd olyan helyre sétálni a gyereket, ahol nem bukkanhatnak fel ezek a kellemetlen ismerősök.

2010. szept. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Roma családról van szó? Bár tudom, magyarok közt is vannak utálatos, viselkedészavaros emberek.Hát nem irigyellek benneteket.Tudom, hogy nem könnyű, de talán elkellene költöznötök a környékről. Ott amúgy sem szívesen lakik az ember, ahol mindenki ellene van. REmélem sikerül megoldanotok a dolgot. Egy gyereknek sem kéne ilyet hallania!
2010. szept. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon cigányos a sztori. Kapát, kaszát, szamurájkardot, gázpisztolyt kell ragadni, aztán mehettek egymás ellen.
2010. szept. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom,hogy menjünk innét messze.Csak a férjem itt jól keres mindenünk meg van,és ez nagyon nehéz így.A nagyobbik fiam 2 éves,és ezt mind végig kell néznije!!Mi a csak a 2 picit védjük meg.De már ott tartunk kisem merünk menni velük,nem szeretnék ha a nagyobbik fiúnk azt nézzné nap mind nap végig,hogy hogy beszélnek a szüleikkel.Nem tudom miért nem lehet leszállni rólunk,és békén boldogan élnének ott,mi meg itt.
2010. szept. 23. 10:34
 7/17 A kérdező kommentje:
De hogy cigányok!Hanem ilyenek!Magyar emberek,csak épp a viselkedésükbe van kivetni való.Én sosem süllyednék le a színjükre,így nem megyekbe le semmi féle vitába,főleg az utcán nem,és a gyerekek előtt sem.Csak nem értem mi ez a nyomulás,és azt sem miért nem tudnak leszakadni rólunk.Mire jó ezt csinálni?
2010. szept. 23. 10:38
 8/17 anonim ***** válasza:
75%

Basszus,akkor mi van,ha megnézik idegenek a gyerekeket.

Az enyémeket is anno megnézte mindenki.

Odamegy,megnézi,aztán viszlát.A gyereknek meg nem kell kiabálást hallgatni...persze ,ha te generálod,mert szeretsz az áldozat szerepében tündökölni...de vigyázz!A férjed elöbb-utóbb rá fog erre unni,meg rád is.

Mert hidd el,fel fogják világosítani,hogy nem normális azért cirkuszolni,mert valaki meg akarja nézni a gyereket az utcán.

Ne haragudj,de az írásod alapján nagyon egyszerű vagy.Ezen lehet változtatni!Sőt,mivel van már két gyermeked,kötelességed is!Képzeld el,pár év múlva,hogy fognak égni szegény gyerekek,ha az utcán egy néni megsimogatja a buksiját,hogy de aranyos kisgyerek,te meg nekiállsz követelőzni,hogy mutatkozzon be,meg te aztán nem engeded,hogy a gyerekre nézzen.Ne haragudj,de ez messze nem normális viselkedés.

2010. szept. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó!!Ha nem arról,hogy ezek rosszindulatból jönnek oda.Azt nézik mibe tudnak bele kötni,és koszos-e a gyerek ruhája,körme stb.Csupán rosszindulatúság vezérli őket!!Utána feltudják hívni anyósékat,ezt látták meg azt,vagy is a hátunk mögött áskálódnak.Persze bárki oda jöhet megnézni,de csak jóindulattal jöjjenek.Mi mindenkivel jóba vagyunk itt ahol lakunk.De azért ne jöjjön a férjem családja ismijeji oda,hogy utána pocskondiáznak.Szerinted az normális viselkedés,ha így beszélnek veled az utcán?Az ilyen otromba embertől akarom a kicsit is megvédeni.És ne mi döntöttünk arról,hogy így alakuljanak a dolgok anyós tette ezt,hát így a levét,és az a család hadjon minket békén.
2010. szept. 23. 10:56
 10/17 anonim ***** válasza:
74%

szerintem is túlreagálod.

Idegenek is megnézték az én babám is. Soha nem mondtam hogy mutatkozzon be. Kérvényt ne nyújtson be?:D

2010. szept. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!