Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy oldanátok ezt meg? Van...

Hogy oldanátok ezt meg? Van egy,7 hetes fiúnk, és nem tudom levinni sétába, mert a férjem szülei, és testvér ismerőse zaklatnak.

Figyelt kérdés
A férjem szüleivel megromlott a kapcsolatunk,mert mikor megszületett a nagyobbik fiúnk elakarta venni tőlünk anyósom,be mendt a gyámügyre,és a gyerekorvoshoz,védőnőhöz.Elmondta,hogy én koszos,és trehány vagyok.Meg hogy hogy vártam haza a pici babánkat.Mindenhol kinevették,mert látták,és aki ismer tudják milyen ez a család.Én úgy vártam a gyerekemet haza,hogy mindene meg volt,meg van,és sok gyerek szeretne ilyen körülmények között élni.A férjem huga azt írta a férjemnek,hogy hánynia kell tőle,és nincs bátya.A férjem szülei nem törödnek férjemmel,csak utálkoznak.Mi meg úgy gondoltuk boldogok vagyunk a 2 kicsivel,és így kerek a családunk,nekünk így jó.Tegnap előtt sétáltunk 4 en,és oda jött a család ismerőse,hogy megnézi a babát,de nem is ismerjük,nem vagyunk köszönő viszonyba sem.Oda jön nem köszönt,nem mutatkozottbe,és ránkszólt Ö márpedig meg nézzi a babát.Én meg mondtam,hogy nem,nem.Erre azt mondta rám rosseb egye meg a nyakamat,és a férjem rászólt mit képzel,hogy beszél a feleségemmel.Erre az illet azt kiabálta rosseb egyen meg titeket,és mind ezt a 2 éves fiúnk végig nézte,és mindent hallott,és nagyon megrémült.Ez már minden nap így lesz.Hol a húga ismije jön oda,és ök akarják babát láttni,de nem mutakoznakbe,csak erőszakkal jönnek oda,és néznekbe a babakocsiba.Hiába mondjuk nem akarjuk de akkor is annál jobban teszik ezt.Mi lenne erre a jó megoldás?
2010. szept. 23. 10:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
De ha tiszta a gyerek, nem koszos a körme, ruhája, akkor nem tudnak mibe belekötni, hagy nézegessék. Persze csak 2 méterről, mert elkap valami bacit.
2010. szept. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen igazad van. Nem tudtok elköltözni jó messzire? Az lenne a legjobb megoldás. Megszakítani velük minden kapcsolatot!
2010. szept. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha látod,hogy szembe jön,mennj át a másik oldalra,és ignoráld öket.Ha megszólítanak meg se álj.
2010. szept. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Rossz lehet ilyen rokonokkal :(

De nem kell foglalkozni velük,hogy a hátad mögött mit mondanak sz@rd le...

A te felfogásod is érdekes,jóhogy nem már személyit kell felmutatni,hogy megnézhessék a gyermekedet.

Ha megnézi és rosszat szól akkor meg állba vágom, ennyi!

De ha meg se nézheti akkor jó hogy fel van háborodva,bár így beszélnie akkor se lenne szabad!

2010. szept. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ti vagytok a gyerekek szülei, ti feleltek értük, ti döntitek el ki nézheti meg őket. Ha úgy érzitek, hogy valakik rossz szándékkal közelednek persze, hogy nem engeditek meg. Én elmenekülni sem menekülnék el.

Próbálj meg nem egyedül sétálni a gyerekekkel. Vagy a pároddal, vagy egy másik anyukával. Te beszélj velük kultúráltan, ha erőszakoskodnak, nem értenek a szóból, mond meg nekik, hogy feljelented őket a rendőrségnél zaklatásért. Ezért is jó, ha ketten vagytok, mert lesz aki tanusítja a történteket. De erre szerintem nem lesz szükség.

2010. szept. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 zsokata válasza:

Mít tegyél?Hát légy büszke gyermekeidre mosolyogva mutasd bárkinek aki kiváncsi rájuk:)hisz ettől még nem lesz semmi bajuk! Kérdeznek válaszolj kedvesen!

Talán ha a ismerösök látják a pozitiv hozzá álásod arra a pár percre lehet színészkedés is feléjük, hidd el ők lepödnek meg a legjobban és egy idő után már nem élvezik a csipkelődést.Én kitartást kívánok végig csinálni az egész herce-hurcát de,ilyen emberek miatt nem érdemes elmenekülni.

2010. szept. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Miért baj,ha nézik a gyerek kezét,ruháját?Gondolom nem koszosan viszed sétálni.
2010. szept. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!