Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zaklatnak! Mit csináljak?

Zaklatnak! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy dupla annyi idős pasi akart velem lenni, mire én nemet mondtam, elhordott mindenféle k-vának, figyeli az ismerkedéseimet a neten, és rámírt, hogy gyűjti az anyagomat, hogy a megfelelő helyeken leadhassa, hogy engem kirúgjanak. Szerintem vállalhatók az ismerkedéseim, meztelen képeket nem adok ki, szexet nem keresek, nem k.válkodom, egyszerűen társat keresek. Megteszi azt is, hogy időnként különböző személyiségeket vesz fel, és így írogat nekem álnéven, történetekkel, és ha nem ismerem fel egyből ezek mögött őt, akkor már írja is a válaszaimat.

Mit tegyek? Befolyásos ember, én meg egy kis pont, ráadásul a nethez sem értek annyira, hogy mind az összes személyiségét lementsem. Volt, hogy annyira elárasztott mindennel, hogy a csapból is ő folyt.

Ha meg nem a neten ismerkedem, még ennyi esélyem sem lenne, személyesen is nézelődöm, de neten eddig több esélyes akadt, amíg ő meg nem jelent.

Kérlek, segítsetek!


24/L


2010. júl. 7. 01:32
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Még annyit, hogy ma is rámírt, hogy "le vagy nyomozva, tudjál róla"

Szóval nem tudom, hogy hol követ még.

2010. júl. 7. 01:37
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


töröld ki az adatlapodat és csinálj újat,de más névvel és nem kell pontos adatokat csinálnod..és képeket ugy állitsd meg,h kik láthatnak(ilyen hozzáférhetőség) na és jelentsd fel modátoroknak,h zaklat téged.

2010. júl. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

jah igen csak ijeszgetni akar,és azt hiszi,h beadod derakad,h majd vele csinálod a dolgokat.ne dőlj be.

velem is ezt csinálta hasonlon,egy hülye faszi,persze semmit nem ért el,hiába azt hiszi,sikerülni fog,de nem,buta.

2010. júl. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek hozzá, de sztem ilyen esetekben már bevonható a rendőrség is. Ments le minden beszélgetést. Meg én még azt csinálnám, hogy nem írnék vissza neki semmit.
2010. júl. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen idősödő férfi a mi városunkban is, aki a buszmegállóban megy oda fiatal lányokhoz, hogy elvihet-e oda ahova a busz vinne. Legutóbb is elvitt egy diáklányt, régebben engem is el akart vinni.
2010. júl. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

1.) Jelentsd az adminoknak! (ahogy előttem írták)

2.) Fenyegesd meg, nem kell tőle félni, mond el neki hogy fel lesz jelentve, ez nem számít fenyegetésnek, ez tájékoztatás... Tájékoztathatod arról is, hogy mi minden történhet, ha feljelented (lefoglalják a számítógépét, kitiltják őt az Internetről, őrizetbe veszik, néhány évnyi szabadságvesztés, stb...) nem számít hogy kamu, hazudj neki.

3.) Ha ekkor sem áll le, akkor jelentsd fel.


Vigyázz magadra, veszélyes dolog a net sajnos


19/F

2010. júl. 7. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ráküldenék valami pszichopatát aztán vergődjön...


On: jelentsd fel, nem gyűjthet rólad anyagot, az is bűncselekmény. Egyszer olvastam, hogy aktázásnak vagy aktagyűjtésnek vagy mi a frásznak minősül, a lényeg, hogy nem követhet, nem figyelhet, nem nyomozhat utánad mert az sérti a te jogaidat.


Az ilyen beszólásait mindent mentsd le, amiket mondd, hogy figyel meg stb.

2010. júl. 7. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Változtass meg mindent, tiltsd le ez jó ötlet. De a helyedben áldoznék rá egy picit, és úgy elveretném, hogy összesz.arja magát. Persze egy kicsit később, hogy még a gyanú is elmenjen, hogy Te voltál.


Másik: családja nincs??? Ha van, esetleg fenyegesd meg, hogy elmondod a feleségének, mindent lementettél, dokumentáltál amiket írkált, (nem baj ha nem, csak hazudd ezt!), hátha betojik. Az ilyen vén köcsögök gyáva sz.arok, csak a fiatal lányokkal ilyen nagy menők. Állj a sarkadra! Ne félj tőle! Annál rosszabb, lovat adsz alá!

2010. júl. 7. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
sztem ebbe az esetben a rendőrség is bevonható
2010. júl. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát igen, ez is az internet átka... Én ezt csinálnám:

1. kilépsz mindenféle oldalról, törlöd az adatlapjaidat és rendes, diszkrét társkeresőbe mész (személyesbe, ahol élő találkozás van meg egy irodavezető - ott nem tud csalni)

2. ha mégis muszáj neten ismerkedni, akkor csinálsz egy új email-címet, sajátnak, amit nem adsz meg ismerkedésnél, randi után sem, SOHA,csak barátoknak, családnak; illetve egy másikat, amit csak ismerkedéskor használsz (a címből ne lehessen semmit tudni rólad, tehát ne legyen olyan becenév, amit bárhol máshol használsz). Képekhez, bővebb adatlaphoz titkosíts, tehát ne tudják jelszó nélkül elérni, csak kérőt adhatnak és te engedélyezed, hogy megnyithatja-e.

3. soha ne add meg a teljes nevedet, címedet nyilvános oldalon, csak keresztnevet, többedik randinál sem!

4. soha ne add meg a különböző beceneveidet, email címedet, felhasználóneveidet egy oldalon egyszerre!

5. néha google-ba, keresőkbe írd be ezeket és kutass magad után, hogy mik érhetők el rólad MINDENKI számára! Ha vmi nem tetszik, azt töröld ki, tiltsd le!

2010. júl. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!