Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek mi értelme volt?

Ennek mi értelme volt?

Figyelt kérdés

Szóval volt egy barátom. Több évig jártunk de sokat veszekedtünk. Vége lett, én nagyon szeretettem és kulturáltan fogadtam. Aztán többet nem beszéltem vele, nem zavartam, csak köszöntem, vagy válaszoltam ha kérdezett, éltem az életem! Szóval komolyan semmit nem tettem. Egy jópár hónapig jóban voltunk. Aztán elkezdett utálni mert olyan társaságba keveredett. Mondom nem érdekel, ő dolga... Aztán fogta magát és letörölt az iwiwjérőlről meg a családom is. De közben meg msn-ről nem törölt le!

Nem akarom visszakapni, nem zavar, nem az iwiw-en élem az életem, csak kiváncsi vagyok hogy milyen gondolkozás ez? Fiúk? :D

20L


2010. júl. 6. 16:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz képest,hogy nem érdekel mégiscsak rágódsz rajta...

Én is kitöröltem az iwiwről a volt nőmet...Hogy miért,mert nem akartam állandóan szembesülni a képeivel,a hozzászólásaival...(mi sem haraggal váltunk el) Az msn-en még mindig ott van,de rajta kívül még vagy 50-en fent vannak..és jó ha ebből 3-4 emberrel írogatok..nem hiszem hogy valaha is fogok írni neki...

Egyébként az is lehet,hogy onnan is kitörölt csak te még mindig úgy látod hogy ott vagy..csak azért mert a haveromat kitöröltem,és ő mindig mondja,hogy lát,és írjak rá...de nem tudok,mert törölve van...

2010. júl. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
És így is mindenki tudja hogy ismerjük egymást.
2010. júl. 6. 17:28
 13/18 A kérdező kommentje:
Én nem is használom az iwiwemet nem írkálok semmit, képeim is alig vannak. Na mindegy. Mondom, érdekel a viselkedés, ennyi. :) Ne hidd ha nem akarod. Nem rá lettem mérges hanem hogy mindenki jobban akarja tudni hogy én miért kérdezem.
2010. júl. 6. 17:31
 14/18 A kérdező kommentje:
Én sosem értettem ezek a nagy törölgetések mire jók? Nem értem mit használ el, bár lehet mások olyan sokat töltenek a neten hogy számít. Szerintem felejteni anélkül is lehet, nem ettől fog felejteni valaki. Különben is a múltat miért kéne feledni? Csak élni kell tovább. Az hogy be van jelölve, nem jelen semmit csak hogy ismered.
2010. júl. 6. 17:35
 15/18 anonim ***** válasza:

Csak azt nem értem,miért kaptad fel a vizet?

Azt sem értem,Téged ez miért bánt,ha nem vagy rászorulva a barátságára.Van Élet Nélküle is,örülj,hogy megszabadultál egy ilyen embertől!Elvégre nem vagy igazán fontos Neki.Ennyi.

2010. júl. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nem fogtad fel: ÉRDEKEL AZ EMBEREK VISELKEDÉSE de szakértő nem vagyok!? Nem hinném hogy ez akkora bűn! Azon kaptam fel a vizet hogy más akarja megmondani hogy én mit miért kérdezek.
2010. júl. 6. 17:50
 17/18 anonim ***** válasza:

Ez esetben kérdést is felesleges volt ide kiírnod.Nyugodtan leharaphatod a fejemet,mert írtam egy véleményt,megszoktam már.Saját magadat csapod be,de ez már a Te problémád.

Csak halkan teszem hozzá,hogy az emberek viselkedésének mozgatórugóinak vajmi kevés köze van ahhoz,hogy a Te volt barátod egy par@szt.Azér tapló,mert annak született.Ehhez nem kell kriminálpszichológiát tanulni,józan paraszti ésszel rájössz,hogy tahó,és kész,ennyi.Amúgy az a tudomány a bűnözők lelkivilágával,és tetteik lelki indítékaival,kiváltó okaival foglalkozik,de mindegy,az etológia pedig tudtommal megint más tészta (állattan?).

Mindegy,csapd be magadat továbbra is,és bunkózz azokkal,akik segíteni akarnak Neked.Így majd biztosan előrébb leszel.

2010. júl. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Tudom mi a kriminológia és az etológiából meg van humán. Ki vagyok én hogy megmondja paraszt? Előtte egy angyal volt, én nem tudom megitélni hogy melyik az igaz. És nem barátom miatt érdekel az emberek viselekedése. Én minden érdekes emberi viselkedés felé érdeklődést mutatok és ez nekem érdekes ami történt.
2010. júl. 6. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!