Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek mi értelme volt?

Ennek mi értelme volt?

Figyelt kérdés

Szóval volt egy barátom. Több évig jártunk de sokat veszekedtünk. Vége lett, én nagyon szeretettem és kulturáltan fogadtam. Aztán többet nem beszéltem vele, nem zavartam, csak köszöntem, vagy válaszoltam ha kérdezett, éltem az életem! Szóval komolyan semmit nem tettem. Egy jópár hónapig jóban voltunk. Aztán elkezdett utálni mert olyan társaságba keveredett. Mondom nem érdekel, ő dolga... Aztán fogta magát és letörölt az iwiwjérőlről meg a családom is. De közben meg msn-ről nem törölt le!

Nem akarom visszakapni, nem zavar, nem az iwiw-en élem az életem, csak kiváncsi vagyok hogy milyen gondolkozás ez? Fiúk? :D

20L


2010. júl. 6. 16:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%

Ha nem érdekel a dolog akkor miért csinálsz ebből ügyet??

nem kell vele foglalkoznod,nem kéne ezen rágódnod,hogy miért törölt le..Ha tényleg nem érdekelne nem is írnál róla..

Az hogy milyen viselkedés?? Vannak ilyenek is..Erre nem lehet csak úgy választ adni..Kitörölt,mert nem kíváncsi rád,vagy mert idővel arra jött rá,hogy te esetleg megbántottad,csúnyán ott hagytad,és most tudatosult benne,hogy ő a sértett fél..ne foglalkozz vele..

2010. júl. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én azt nem értem hogy miért törölt ki iwiwről ahova soha nem járt, miközben az msn-en ott vagyok neki pedig azt minden nap használja. És az hogy eszembe jutott és kiváncsi vagyok rá miért, nem azt jelenti hogy rágódok, már elnézést!
2010. júl. 6. 17:11
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez aztán az észjárás.

Msn-en szinte mindennap lát ő téged, de onnan nem töröl ki.:D...Mondjuk ezt az utálatot sem értem...-.-

2010. júl. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, engem a volt barátom letörölt msnről, myvipről, mindenhonnan, pedig nem haragba váltunk el, hanem egy csókkal... Szóval érdekesek a fiúk.Lehet úgy veszik ez egy bosszú:D
2010. júl. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Az én páromnak listája van olyan nevekből, akikkel vagy 4-5 éve nem is beszélt (meg nem is fog valszeg) Miért nem törli ki őket? Mert lusti.

Iwiwről meg azért törölt ki szerintem, mert első felindulásában megharagudott rád valamiért.

2010. júl. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
És ő szakított velem. Én meg semmivel sem bántottam, inkább ő szemétkedett meg zaklatott később.
2010. júl. 6. 17:16
 7/18 A kérdező kommentje:
Mi sem haraggal váltunk el, ő utált meg később.
2010. júl. 6. 17:17
 8/18 anonim ***** válasza:
51%

Pedig Te most is rágódsz ezen a témán,folyamatosan.Letörölt,mert Te a múltja vagy,és az összes Hozzád fűződő szálat el akarta varrni.Talán azt gondolta,ha letöröl az iwiwről,az nem fog feltűnni olyan könnyen,míg ha msn-ről tiltana le,rögtön észrevennéd,és rosszul esne,mellbe vágna.Ezzel nem érdemes foglalkoznod,talán gyáva,talán sunyi,de most már ne is érdekeljen,elvégre közömbös irántad,felejteni akar.Gondolom,Te is,szóval kár ebből problémát gyártanod.

ha esetleg utál,akkor is mi van?Te rá vagy szorulva az Ő szeretetére?Látod,hogy nem.Akkor mi a gond?

2010. júl. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
64%

Mekkora paraszt. OKé,h téged letörölt,de attól még a családtagjaidat miért?

Én tuti irnék neki egy üzit h attól h letöröltél,még ismerjük ám egymást :) A családtagjaimnak meg megmondanám h jelöljék vissza :) már csak azért is!

2010. júl. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Ez nem most volt hanem évbe számoljatok. Csak eszembe jutott és megkérdeztem, nem az én bajom ha mindenfélét beleképzeltek. Egyszerűen érdekel az emberek, állatok viselkedése, ezért akarok etológiát vagy kriminológiát is tanulni. Nem kell mindent belemagyarázni. Teljes a lelki békém attól még gondolkozhatok rajta nem? Én emlékszem a múltamra és érdekel, nem fogom elfelejteni mert semmi szégyelnivaló nincs benne.

Tudta nagyon jól hogy az msnre se szóltam volna semmit. Azon kívül ha akarnám iwiwen ugyanúgy meg tudnám nézni.

2010. júl. 6. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!