Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utánoz? Mi értelme...

Miért utánoz? Mi értelme ennek? és a család miért ilyen pl. kaja szempontjából?

Figyelt kérdés

1éve járok a pasimmal, 18éves vagyok, ő20.

sajnos 2éve dohányzom...és kb 1hónapja őis vett 1 doboz marlborot és eljátssza, hogy nagyon menő mert ő is cigizik, közbe fuldokol tőle meg lese tüdőzi tiszta gáz...még a cigi se áll meg a kezébe...

Meg akárhányszor 7végente nálunk vagyok csak a baconba tekert húst ismerik,, meg a tartásmártást vagy a majonézes salátát.:S meg a virslit meg a melegszendvicset reggelire.

meg amikot ittvan nálunk nálunk van pl. coca cola vagy sió vagy valami és mindig változatos a kaja.

Náluk meg ilyen rossz-gagyi 90ft-os narancslé van. mondom neki tegnap , h nekem jó az ásványvíz is, erre mondja hogy az nincs.

meg este elémrakta a majonézes salátát hogy egyek meg a felvágottat. mondom nemkérem köszönöm elég 1 alma. erre ilyetszol: mi nem tartunk itthon gyümölcsöt, alma sincs.

pedig nem csórók meg semmi.

minden szülinapi ebéden baconos hús van ami tök száraz meg majonézes szar, szilveszterkor is azvolt meg tegnap is.

ha meg viszek almát és azt eszem megsértődik a pasim...


2011. jan. 9. 17:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
minden családban mások a szokások. vagy mondd meg neki hogy nem tetszik vagy ne szólj semmit
2011. jan. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

meg tegnap csinált nekem 1 romantikus vacsorát, 1hete készül rá meg mondta h mindent belead meg izgul és reméli izlik majd. éés mivolt a kaja???

párolt zöldség, sültkrumpli meg baconba tekert virsli meg vörösbor:Sés még mondja ha sokat fáradozott vele

2011. jan. 9. 17:51
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

Micsoda gondjaid vannak...


Tudod van egy ilyen mondás, hogy ahány ház, annyi szokás. Azért mert nálad coca-cola van és olyan kaja amit TE szeretsz, még nem kell a pasid családjának is hozzád alkalmazkodnia és ugyanazt ennie/innia amit nektek.


Ha ennyire finnyás vagy és semmi nem felel meg neked, ne menj át hozzá vagy vegyél a kezedbe fakanalat és főzd meg, amire szükséged van.

2011. jan. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
44%
Ez legyen a legnagyobb gondod, szépen nyisd ki a szád, és kérd meg, hogyha náluk vagy, nem lehetne-e, hogy venne almát stb.-t, mert te azt szereted. Biztos azt szeretné, hogy jól érezd magad náluk, de attól még, ha ők ezt szeretnek enni, akkor ezt szeretik enni, ebbe nincs beleszólásod. Beszéld meg vele, vedd rá egy közös főzőcskézésre mondjuk, hogy lááám mennyivel változatosabban is lehetne enni. Bár ha ilyen lekezelő hangnemben nyilatkozol a pasidról, jobb lenne, ha szakítanál vele.
2011. jan. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%

Vendégségben ne fintorogj!


Nem lesztek ti már sokáig együtt ilyen mentalitással.

2011. jan. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%

Hogy utánoz, azzal valószínűleg a hozzád tartozását akarja kifejezni, vagy azt szeretné, ha minél több közös lenne bennetek.

Abba, hogy a családja mit és hogy szeret enni, nincs beleszólásod. Nem fogják azért az étkezési szokásaikat megváltoztatni, mert neked nem tetszik.

Ha nem szereted, nem kell megenni.

2011. jan. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%

Persze, mert vasvillával kergettek kiskorodban, hogy csak Siót lehet inni, mi? Én például szeretem a Lidlis narancslét, és fele annyiba sem kerül, mint a Sió.

Pontozz le, de nem érdekel.

Ők a baconos húst szeretik és pont. Náluk vagy, alkalmazkodj. Ha a pasid van nálatok, akkor ő alkalmazkodik.

2011. jan. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
67%

Egy pasi készült neked egy romantikus vacsorával, te meg abba kötsz bele, hogy mit főzött? :D

Ha felém hasonló gesztust tesz a párom, annyira örülök neki, hogy eszembe sem jutna kritizálni a kivitelezést. :)

2011. jan. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
44%
A volt barátom anyukája meg csak hamburgert, gofrit meg kacsa sültet tudott csinálni. Na bumm. Megettem, megköszöntem aztán kész. Itthon azt eszem ami van, máshol meg azt amivel megkínálnak.
2011. jan. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%

Én is ugy érzem h nem lesz hosszú a kapcsolat.ilyen dolgok zavarnak h mért utánoz meg h milyen náluk a kaja?!

Nem tudhatod h hogy állnak anyagilag,sok ember van aki amiatt h régen jolált megvan még a látszat de mára már nincs annyi lové.Ök azt szeretik egyértelmüen azt eszik.Ha annyira gazdagok lennének akkor nem biztos h 90 forintos gagyi ital lenne otthon.Ha annyira van lovéjuk szerinted akkor annyit emlits meg neki h legyen otthon ásványviz ha mész.Kajába meg meglehet mondani h te ez vagy azt nem szereted és köszönöd nem kérsz,ha kedvelnek és van pénzük akkor mondani fogják h ha legközelebb jössz mond meg mit szeretsz és csinálnak azt.Én is van h valamit nem eszek meg anyosoméknál(ha néha ott eszünk)és ha tudják h olyan van amit nem szeretek megkérdezik mit ennék ilynekor mondok valamit amit szeretek de nem drága pl rántott csirkemáj vagy sajt.Amúgy lehet h a 90 forintos jucet is csak azért beszik h te jössz és legyen vagy azért csinálnak olyan baconos hust mert ugyérzik szereted vagy mert az jo kaja,lehet csak a kedvecbe akarnak járni de te nem értékeled mert neked az sz.ar!

2011. jan. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!