Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utánoz? Mi értelme...

Miért utánoz? Mi értelme ennek? és a család miért ilyen pl. kaja szempontjából?

Figyelt kérdés

1éve járok a pasimmal, 18éves vagyok, ő20.

sajnos 2éve dohányzom...és kb 1hónapja őis vett 1 doboz marlborot és eljátssza, hogy nagyon menő mert ő is cigizik, közbe fuldokol tőle meg lese tüdőzi tiszta gáz...még a cigi se áll meg a kezébe...

Meg akárhányszor 7végente nálunk vagyok csak a baconba tekert húst ismerik,, meg a tartásmártást vagy a majonézes salátát.:S meg a virslit meg a melegszendvicset reggelire.

meg amikot ittvan nálunk nálunk van pl. coca cola vagy sió vagy valami és mindig változatos a kaja.

Náluk meg ilyen rossz-gagyi 90ft-os narancslé van. mondom neki tegnap , h nekem jó az ásványvíz is, erre mondja hogy az nincs.

meg este elémrakta a majonézes salátát hogy egyek meg a felvágottat. mondom nemkérem köszönöm elég 1 alma. erre ilyetszol: mi nem tartunk itthon gyümölcsöt, alma sincs.

pedig nem csórók meg semmi.

minden szülinapi ebéden baconos hús van ami tök száraz meg majonézes szar, szilveszterkor is azvolt meg tegnap is.

ha meg viszek almát és azt eszem megsértődik a pasim...


2011. jan. 9. 17:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Mi már 3 éve vagyunk együtt, de én is kicsit finnyás vagyok, mégis megeszem, amit főz az anyukája. Ráadásul Istenien fő. Tudni kell, hogy nem eszem meg a húst, csak a darált húst. Tudta is,de mindig nem főzhet nekem külön, mivel vannak öten igy is.Szóval ha húsos kaja van, akkor nem eszem húst, csak körítést, vagy ilyeneket, de általában meg szoktam enni. Ne válogass.
2011. jan. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
72%
Na ezt a meglepivacsorás sztorit le sem kellett volna írnod, egyre nagyobb bunkónak nézlek. Amikor anno a férjemmel elkezdtünk járni, tudta, hogy imádom a rizi-bizit. Csinált nekem. Zacskós rizsből, félig nyers cukorborsóval, fűszer nélkül. Érdekes, mégis ízlett. Talán a szándékot néztem??
2011. jan. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
8%
Kérdező, én átérzem a helyzetedet! Gesztus ide vagy oda, biztos kiröhögtem volna a pasimat, ha virslit főz nekem a romantikus vacsorához! :) És most nem azért, de tényleg elég gáz, ha mindig csak egyféle kaját esznek, ráadásul megsértődnek, ha a kérdező mást szeretne enni, vagy visz kaját magának. Szerintem ha valakit vendégül látunk, akkor alap, hogy olyan kaja is van, amit ő is szeret. Anyukám pl. karácsonyra direkt csak azért rendelt hortobágyi húsos palacsintát, mert nálunk vacsorázott a barátom, és az az egyik kedvenc kajája. Vagy ha olyan kaja van itthon, amit ő nem szeret, akkor csinálok neki francia pirítóst, vagy rendelünk pizzát, hogy ne azt kelljen ennie, amit nem eszik szívesen. Nem tudom miért olyan nagy elvárás ez.
2011. jan. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Pároméknál nekem is van egy-két dolog, ami nem szeretek, pl. állandó krumpli püré. Olyankor kérek vajas krumplit, mielőtt megcsinálná párom vagy főzök magamnak rizst.

Egy nap hétvégén direkt mi főzünk, és így változatos is.

Hajrá, neked is menni fog!

21/L

2011. jan. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

17:57 igazad van!


amikor összejöttünk, a párom csinált nekem vacsorát.... gombapörköltes rizst, hát a rizsért se vagyok oda, a gombával meg a családom cikiz, hogy miért nem birom megenni...

de annyira meghatódtam és örültem hogy főzött, hogy megettem :D

azóta szeretem is a gombát, így hús szószhoz (magában még most sem bírom megenni)


én szeretem a baconos húst :-D

2011. jan. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem meg egyszerűen csak egy bunkó, hisztis p-csa vagy. Kinyalják a segged és ez a reakció? A fintorgás meg a válogatás? Bármikor főzött nekem a párom, mindig jóízűen ettem arra gondolva, hogy nekem csinálta mert kedveskedni akart...de mindegy is, úgysem fogod fel. Ilyen hülye embert...
2011. jan. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
45%

"ilyetszol"


Erre mit lehet mondani? Aki így ír, azon nem csodálkozok, hogy minden a bajára van neki. Legyél igényesebb magadra.

Ha nem tetszik a párod és a hozzáállása, el lehet hagyni kérem. Mert amint látom, nem a segítségre és a kompromisszumra törekszel, hanem feszkót generálsz, abból is ipari méretűt.

2011. jan. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Mennyire vagy gyakran náluk? Mert ha amúgy nincs bajod a bacon-ös husival, akkor kibírható, ha 3-4 naponta kell azt enned. Ilyen esetben nem érné meg feszkót csinálni, elég kellemetlen lenne rosszban lenni a pasid családjával. Szóval ha nem minden nap kell azt enned, akkor inkább ne mondj semmit, minden családban vannak fura szokások. Lehet, hogy a kedvedben akarnak járni vele, és nem állnak jól anyagilag, de valszeg nem túl fantáziadúsak, nem ismernek sok receptet. A barátod is azért csinált hasonló kaját, mert otthon ezt tanulta. Attól még szép gesztus, remélem értékelted a ráfordított energiát.

Rávezetni őt az izgalmasabb kajákra azzal lehetne, ha romantikus közös főzőcskzést javasolnál, és csinálnátok valami tökmást. Zöldségekkel töltött egybesült halat, spenótos krumplis nokedlit parmezánnal, rakott tésztát besamel-mártással, pizzát (az sokféle lehet), vagy akár gazdagon fűszerezett spagettiszószt, krumplis sajtos tojásrántottát, lecsót.. Vannak olcsó, könnyen elkészíthető nagyon jó kaják, csak a rutin(talanság) és a fantázia szabhat határt.. Hátha annyira ízleni fog neki, hogy elmeséli anyukájának.

Azért erőltetheti magára a dohányzást, mert beléd van esve és meg akar neked felelni. Mondd meg neki, hogy ne károsítsa az egészségét, ne erőltesse, mert látod hogy nem esik neki jól, álljon le mielőtt rászokik. Esetleg mondd, hogy te is szeretnél leszokni (akár így van, akár nem). Vagy ha ez se segít, indítványozd az "együtt leszokást":D

Azt érzem amúgy, hogy nem vagy belé szerelmes. Persze tévedhetek is, nem vagyok az orákulum, csak engem akkor szoktak ilyen dolgok zavarni, ha nem vagyok szerelmes. Ha az vagyok, akkor felőlem lehetne minden nap pirítós párizsival (igaz, 1 év után talán már nem..), a szerencsétlenkedést a cigivel meg cukinak találnám, el lennék olvadva, hogy próbál nekem megfelelni egy félisten.. (1 év után legalábbis cukinak találnám.)

De bocs ha tévedek és az vagy.

2011. jan. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!