Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak megváltoznak kisgyer...

A férfiak megváltoznak kisgyerek mellett?

Figyelt kérdés

Olyan sok kérdést lehet olvasni, hogy kisgyerek van, az apa meg kocsmázik, haverozik, nőzik... stb. Nem hiszem el, hogy minden rendben a kapcsolattal, gyereket akarnak közösen, és mikor már ott van, akkor a férfi hirtelen megváltozik. A nők nem látják be, hogy rossz a kapcsolat, nem kellene gyereket szülni, vagy azt gondolják, hogy ettől majd helyrejön, de kiderül, hogy tévedtek, vagy a férfiak tényleg megváltoznak?

Tudom, hogy a baba nagyon leköti a nőt, nem sok ideje marad, felszed néhány kilót, de ez nem tehet tönkre egy tényleg jól működő házasságot, egy baba közelebb kell, hogy hozza a szülőket.


2010. júl. 5. 15:08
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

10:50


A jelenlegi férjem megcáfolhatná!

Majd meglátjuk van-e ellenérv.

2010. júl. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

ha egy nő ráerölteti a férfira a gyerekvállalást,akkor meg is érdemli,h apuci rossz irányba változik. Ha mindketten egyformán akarták a gyereket apucinak kötelessége lenne elfogadni,h nem ő áll az első helyen.persze anyucinak nem kéne leszarni apucit.

Nekem nagy szerencsém van! A férjem mindenbe besegít itthon, takarítás,vásárlás,pelenkázás,még a mosógépet is megtanulta kezelni. Tudja,h így nekem is könnyebb,nem leszek hulla fáradt és több idő jut egymásra.

2010. júl. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

Hát,az én férjem elég érdekesen viselkedett ezen a téren....

Mindketten nagyon szerettünk volna a gyereket,tehát szó sincs ráerőltetésről.De őbenne mindkét véglet megvolt...Délelőtt kimosott(ááhhh,inkább ne tette volna :) )

megfőzött (ahhoz nagyon értett)és ragaszkodott hozzá hogy ezeket ő megcsinálja,kedveskedett nekünk,aztán elment a franc tudja,hová,csavarogni,megmondta ugyan,hová megy,de annak biztos,hogy a fele sem volt igaz.Valamikor késő éjjel újra előkrült.

Én nem hanyagoltam el őt a baba mellett,sőt ,néha mondtam neki,hogy menjünk el együtt valahova,mama addig tud a kicsire vigyázni,erre ő azt mondta:Á,az nem jó ötlet,anyának a gyerek mellett van a helye.Na, ettől kezdve nem jártunk együtt szórakozni.azóta szétváltak útjaink,de nem ezek miatt a dolgok miatt.

2010. júl. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!