Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak megváltoznak kisgyer...

A férfiak megváltoznak kisgyerek mellett?

Figyelt kérdés

Olyan sok kérdést lehet olvasni, hogy kisgyerek van, az apa meg kocsmázik, haverozik, nőzik... stb. Nem hiszem el, hogy minden rendben a kapcsolattal, gyereket akarnak közösen, és mikor már ott van, akkor a férfi hirtelen megváltozik. A nők nem látják be, hogy rossz a kapcsolat, nem kellene gyereket szülni, vagy azt gondolják, hogy ettől majd helyrejön, de kiderül, hogy tévedtek, vagy a férfiak tényleg megváltoznak?

Tudom, hogy a baba nagyon leköti a nőt, nem sok ideje marad, felszed néhány kilót, de ez nem tehet tönkre egy tényleg jól működő házasságot, egy baba közelebb kell, hogy hozza a szülőket.


2010. júl. 5. 15:08
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
67%
Az én Férjem megváltozott, de pozitív irányban. A Fiúnk születése előtt jóval több időt töltött a számítógépe előtt, most meg inkább velünk van. De segíteni ugyanúgy nem segít. :)
2010. júl. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
85%
Apa kocsmázott,gépezett,lehet,hogy nője is volt.Én dolgoztam,mint egy őrűlt napi 16 órákat 2 munkahelyen.Várandós lettem,nem dolgozhattam.Jobban láttam,hogy mit művel.Elzavartam.Kihordtam,megszültem,nevelem a kislányomat.A kislányomat!Apukának nem kellett!
2010. júl. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
85%

Ha a nő hanyagolja a férjét, az miért ne változhatna meg?

A gyerek sír, anya maga mellé veszi az ágyba. Apu fáradt, pihennie kell, ezért átmegy a másik szobába. A szülők elhidegülnek, a férfi kezd félrekacsintgatni.

A nőt zavarja, hogy a férje dolgozik hisz ő a családfenntartó, de otthon nem segít semmit, a gyerekkel sem. Veszekednek, a férfi megunja. Megy egy másik nőhöz, ahol mindent megkap és nem b*sztatják.


Én elképzelhetőnek tartom.

2010. júl. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
75%

A gyermekem apja nem.

Később válás is lett.

Azóta a gyermeken keresztül szeretné tönkre tenni az életemet. Amennyire még lehet.

2010. júl. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
70%

Amúgy kedves kérdező, mért a nőket hozod fel hibásnak?

"A nők nem látják be, hogy rossz a kapcsolat, nem kellene gyereket szülni, vagy azt gondolják, hogy ettől majd helyrejön"


"Nem hiszem el, hogy minden rendben a kapcsolattal, gyereket akarnak közösen, és mikor már ott van, akkor a férfi hirtelen megváltozik."


Tehát a férfi nem lehet hibás csakis a nő. Értem én...

2010. júl. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
41%
Igazság szerint egy férfit sem vonz a léha élet, az összes kocsma, kupleráj, játékterem bezárhatna, ha nem lenne ennyi házisárkány. Szegény férfiak! XD
2010. júl. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
81%
15:20 az a baj hogy rengetegen számolnak be arról hogy a férfi rossz irányba változik amikor jön a gyerek, ellenben a npők felől ez nem hangzik el sokszor. És szerintem statisztikailag nem lehet ennyi szemét, buta férfi, tehát a nők is tuti elrontanak valamit mert kb egyforma dolgokat vált ki belőlük egy gyerek ami a férfiaknak egyformán nem tetszik.
2010. júl. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
56%

Nő vagyok.

A tapasztalataim és sok itteni komment alapján a nők sokkal hibásabbak,mint a férfiak.

Rossz kapcsoltba,vagy a férfi akarata ellenére szüknek gyereket. Nem egy kommentben olvashatjuk: Mit csináljak? A párom nem akar gyereket,én igen! Ilyenkor algha örül az akarata ellenére apává lett férfi. És nem a férfi ahibás ebben az esetben.

A másik dolgo: különleges bánásmódra tarttanak igényt a terhesség alatt és a szülés után. Mintha szívességet tennének a gyerekvállalással a árjuknak.

Ha megszületik a gyerek,akkor csak az létezik a számukra. Imádják,majomszeretettel nevelik,egy percre sem válnak meg tőle. Éjjel-nappal etetik stb. Az eredmény egy hisztis,kezelhetetlen gyerek,kimerült anya és elhanyagolt apa.

2010. júl. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
59%

15:40

És ha egy nő házisárkánnyá válik, az a megoldás hogy meg kell csalni? Nem ésszerűbb leülni beszélgetni?

2010. júl. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
83%

A férfiak vérig vannak sértve,mikor a nő többet foglalkozik a gyerekkel,mint velük.Elhanyagoltnak érzik magukat és unatkoznak,így aztán gyakran elcsavarognak,ahelyett,hogy felfognák,hogy egy kisgyerekkörül rengeteg munka van,sok törődést igényel.És ha ebbe munkába besegítenének,nem unatkoznának,és megtehetnék igazán,hisz az ő gyerekük is.De besértődni és kocsmába menni nyilván könnyebb...

Nos terhességgel,gyerekkel nem lehet megváltoztatni vagy megtartani a férfiak 99 %-át!Mivel legtöbbjük maga is sajnos csak egy nagyra nőtt gyerek!

2010. júl. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!