Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összevesztem anyámmal. Szerint...

Összevesztem anyámmal. Szerinted kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Én itt gépezek a szobában. Ő a konyhában főz. Kérdezi h hol vagyok. Ki kiabálok h a szobában. Szól nekem,kérdezem mi van? Válassz semmi. Ki megyek a folyosóra,megkérdezem szóltál? Válasz semmi. Nagy csörömpölést hallok,meg káromkodást. Kimegyek és megkérdezem mi történt(normális hangnemben),erre ő üvöltözve mondja h mert nem segítek semmit. Kérdezem tőle mit segítsek? Nem mond semmit. Megint megkérdezem akkor már idegesen. Erre ő rám ordít h hát nem látod,mosogass el! Mondom neki akkor menj odébb. Elég pici a konyhánk,és a a mosogató mellett kockázta fel a hagymát,nem egy vékony alkat se,nem fértem oda. Nem ment odébb,hanem odébb dobta a hagymát,aztán elkezdte ő a mosogatást. Mondom neki megcsinálom ám,de csak kaffog h semmit nem segítek. Szólok neki h na,átveszem,de nem ment odébb. Aztán otthagytam egy akkor csináld te mondattal. bejöttem vissza a szobába,de hallom mondja a magáét
2010. júl. 5. 13:35
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
73%
Jaj nekem anyósom ilyen. Mindig felajánlgattam, hogy segítek ebben, segítek abban, mindent megcsinálok szívesen és még ő volt felháborodva, hogy neki nem kell segíteni. Utána meg telepanaszkodta a világot, hogy milyen paraszt vagyok, mert nem segítek. Én meg úgy vagyok vele azóta, hogy bssza meg magát akkor.
2010. júl. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
80%
Nem lenne nehéz időnként szólni, hogy ezt vagy azt megcsinálhatnád.
2010. júl. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
74%

Aki itt okoskodik, hogy mennyire bunkó a kérdező, még életében nem látott ilyen konfliktust. Nálam is ugyanez a helyzet, ha nem csinálok semmit, akkor az a probléma; ha kitakarítom a nappalit, akkor miért nem takarítottam ki a fürdőszobát; ha kitakarítom, miért úgy, ahogy. De természetesen ő maga sosem szólna, hogy mit csináljak, honnan az istenből kellene tudnom, ha neki minden kényes? Ő úgy szeret mosogatni, ahogy ő tanulta, ha én elmosogatok egy másik (szerintem jobb) módszerrel, akkor cirkuszol. Ha tiszta lesz, nem mindegy??

A kérdező sem tűnik túl tisztelettudónak, de annyiból igaza van, hogy talán nyissa ki a száját a kedves anyuka, és akkor tudni fogja, hogy mit kell csinálni. Ha ezek után nem csinálja meg, amikor kérik, onnantól kezdve tényleg a gyerek a hibás.

2010. júl. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
67%

Néma gyereknek az anyja pics@ját. Ezt az anyukám szokta mondogatni...

Nem hiszem, hogy egy 14évesnek ki kéne súrnia az elvégzendő házimunkát. Hiszen leköti a saját tinikora, a kis vágyálmai, szívfájdalmai...

Az én anyukám mindig megmondta, mi a feladat. Vidd ki a szemenet, mosd ki a kádat, mosogass... minden reggel megmondta hogy mi az aznapi harci feladat. Így világos és érthető.

Az anyukád mártírkodik. Sajnos vannak ilyen típusok, meg kell szoknod.

2010. júl. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:

én elhiszem h anyámnak is lehet szar napja,de amit ma művelt az egy vicc!

Reggel látom h van egy csomó mosatlan edény,gondoltam elmosogatok. Állok neki mikor megkérdezi h mit csinálok,mondom mosogatni készülők. Erre rám förmed h nem látom h útban vagyok! És elzavart a mosogatótól. Kérdezem tple h akkor segítsek vmi mást? Válasz nuku pedig egy jó 10 percet vártam h mond vmit,mondom jó akkor én kimegyek a strandra(iszonyat meleg van még mindig),már mennék ki az ajtón mikor kérdezi h hova megyek. mondom strandra. Erre csak pampog h mert nem segítek semmit,meg blabla. Mondom jó akkor mit csináljak? erre bele üvölti a képembe h nem látom mennyi mosatlan van? Neki állnék mosogatni de anyém csak mondja h akkor huzzak csak ki a strandra,és megint csak nem enged oda a mosogatóhoz. Mondom neki hakkor nem megyek sehova,mibe segítsek neki? És nem mond semmit. Ha bejöttem volna a szobába akkor halottam h káromkodik,meg mondja h senki nem tud neki segíteni. De akárhányszor kimentem és megkérdeztem mit csináljak,nem mondott semmit. Úgyh ma egész nap anyám valagába koslattam hátha mond vmi h mit csináljak. Akárhányszor neki akartam állni vminek amiről úgy gondoltam h azt kéne csinálnom elzavart

2010. júl. 7. 18:27
 26/38 anonim ***** válasza:
81%

Az én nagymamám is ilyen. Nekiállok megcsinálni valamit, erre te mit csinálsz? És akkor mondom , hogy ezt vagy azt. Elmosogattam, hogy inkább ne, mert hogy nem lesz tiszta. Mikor mondtam, a barátom édesanyjának is segítek ha ott vagyok, akkor meg azt mondja mamám, hogy el tudom képzelni.

Lehet ideges, rossz napja van,de akkor sem így kell ezt megoldani.

Ügyes vagy, hogy el akartál magadtól mosogatni, ezért nem

kéne anyudnak hurrogni....

Pl holnap porszívózz ki, hátha megbékél. Vagy kérd meg főzzetek együtt.

Bár ahogy írtad, lehet elzavarna.

2010. júl. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
29%
Ha tudod hogy kint főz magadtól felálsz és megkérdezed hogy mit segíts, sőt talán magadtól is neki állhatsz mosogatni, hagymát vágni.... gondolom már nem vagy kis baba.
2010. júl. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor nem is fáradok, ha már jelenetet rendeznek, legalább legyen oka.
2010. júl. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim válasza:
19%

Szóval anyád,bedilizett, dagadt aki kaffog ,rádugat, pampog,és ***** melegben neked is ebédet főz, míg te, csak többszöri hívásra mész ki a szobából, ha másodszorra szólsz már ideges vagy,és a nagy hőségben strandra készülsz.

Te így beszélsz az anyádról?! Gondolom ez később csak rosszabb lesz.

2010. júl. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
77%

az én anyám is ilyen. pont ma volt a sztori.reggel beront a szobámba, abban a pillanatban ébredtem fel.elkezdi nekem mondani, hogy porszívózzak össze reggeli után.ideültem a géphez megnézni az emailjeim, aztán bejön elmondja mégegyszer.kérdezem tőle, hogy 10 perc múlva nem lehetne? egyébként is itt az egész nap, hogy megcsináljam.Nem, nem ér rá, mert akkor ő csinálja meg..aztán üvöltött.egész nap csak cirkuszol.délután kellett neki a sz.gépen valami, de az lassú volt, és azért is én hallgattam, hogy biztos én csinálok valamit a géppel, amikor ő ideül.-.-

nem ez az első...k.rvától, birkáig mindennek elmondott már.


17/L

2010. júl. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!