Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindent elmondjak? Nagyon...

Mindent elmondjak? Nagyon örültem!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Anyukámmal nem valami jó a kapcsolatunk.Tegnap fel ajánlotta hogy beszélgessünk.Én annyira örültem neki,hogy éjszaka el is sírtam magam,mivel 1-2 éve nem beszélgettünk csajos dolgokról.Ma szeretnék mindent elmondani neki,a hibáimat,hogy mit szeretek csinálni...stb.

8-9 évesen elvettem tőle egy csomó pénz,és az iskola büfében elköltöttem.Úgy éreztem hogy nem kapok meg mindent,pedig így öregebb fejjel belátom,hogy ez nem volt így.Mivel int említettem nem volt jó a kapcsolatunk,így nem is tudtam neki elmondani.Pedig nagyon megbántam,és a lelkiismeretem ma sem hagy nyugodni.

Szerintetek mondjam el neki mindent?

12/L


2010. júl. 5. 10:39
 1/9 A kérdező kommentje:
bocsi a helyes írásért.
2010. júl. 5. 10:43
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan elmondhatod. Nem fog haragudni, hiszen régen történt. Azért tedd hozzá, mennyire megbántad a dolgot.
2010. júl. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát elöbb azért várd meg ő mit akar bejelenteni s ha jóna érzed a témát, hangulatot, képes vagy megnyílni akkor mond csak el. Így te megkönyebülsz valamitől amit eddig nem tudtál kiadni magadból! :) sok sikert
2010. júl. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
most is sírok miatta,annyira bánom,és utálom miatta magam!!!;'(
2010. júl. 5. 10:52
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne zúdíts mindent rögtön a nyakába. Apránként adagold a vallomásod,hogy ne kapjon "sokkot", legyen ideje feldolgozni a dolgokat, és így Te is megláthatod hogyan reagál. Ha ilyen szépen indul egy békülés, semmiképpen ne rontsd el azzal, hogy ajtóstul rontasz a házba!
2010. júl. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne ömlessz mindent a nyakába egyszerre! Előbb várd meg, hogy mit akar ő mondani: ha előre bejelenti, hogy beszélni szeretne veled, akkor biztos valami fontos dolog lesz a téma...

Én egyébként úgy gondolom, hogy anyukád tudja, hogy elvetted azt a pénzt, csak eddig nem mondta el, hogy tudja. a felnőttek azért számon szokták tartani a pénzüket, és ha egy nagyobb összeg hiányzik... :)

2010. júl. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
háát nem tudom eg szer 3-4 ezret vettem el,és azt mondta hogy elhagyta,de összesen kb.10.000-20.000-ret vettem el :S
2010. júl. 5. 11:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Minden gyerek csinál hülyeségeket..tanultál az esetből,szerintem mondd el neki és megkönyebbülsz.Nemhiszem hogy bármi gond lesz belőle.
2010. júl. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze, mindenképpen mondd el neki, de csak szép fokozatosan. Pl.: Anyu, nagyon jó volt most egy kicsit eldumálgatni veled, kár, hogy korábban ezt nem tettük meg. De a lelkiismeretem nem teljesen tiszta, ugyanis pár éve tettem olyat, amit most mindenképpen el kell, hogy mondjak neked. Remélem, hogy nem fogsz érte megharagudni, és hogy ez nem rontja el a további kapcsolatunkat. Zavart voltam, nem volt jó a viszonyunk, és szükségem volt valami csínyre, amivel bosszút állhatok a kettőnk rossz kapcsolata miatt. Most már látom, hogy nem cselekedtem jót, amikor elvettem tőled "xy" pénzt, és azt elköltöttem az iskolai büfében. Ne haragudj, hogy csak most mondom el.
2010. júl. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!