Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel teszek jót? Ha hallgatok...

Mivel teszek jót? Ha hallgatok vgy ha elmondom a szüleinek.17/L

Figyelt kérdés

Az unokatesómról van szó. Mostanában nagyon megváltozott, de ezt otthon nem mutatja, inkább játsza magát.

Új barátai vannak, de ezek a barátok nem a legjobbak. Egy rendszeresen füvező bandáról van szó. A banda nem "csak" szívja, hanem árul is.

Az unokatesómmal már beszéltem erről. Azt mondja, hogy ez csak a látszat igazából nagyon rendes srácok. Azt mondja, hogy ő nem füvezik és nem árulja.

Aggódom érte. Még csak 15 éves, ha most elkezdi soha nem hagyja abba.


2010. júl. 5. 01:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
3%

Nehogy elmondd! Azzal csak elrontanál mindent!

Bármit is csinálsz, nem fogod tudni kizökkenteni a mostani helyzetéből, de a legrosszabb amit tehetsz, hogy szólsz a szüleinek.

2010. júl. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
de ha nem szól akkor még nagyobb bajban lesz az u.tesód,ha meg szólsz akkor is rosszul jársz mert megtál téged és lehet sose látja be hogy te csak jót tettél vele!sztem csak akkor szólj ha 100%ig biztos vagy benne hogy már ő is füvezett
2010. júl. 5. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
14%
Minek kell mindenről tudnia a szülőnek rögtön? A Mai média miatt a fü-ről mindenki azt hiszi hogy egy komoly drog,a "kemény drogok előfutára" stb... mivan ha füvezik?semmi.. én is füveztem, 15-18 éves koromig nagyon jó emlékeim vannak róla:D:P aztán meguntam... ha árul,az megint egy más dolog...de nemhiszem hogy kis 15éves srácok megtudnák állni hogy ne szivják el a füvet:D
2010. júl. 5. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mondd el. Ha a szülei nem olyanok, akik szerinted pozitívan tudják kezelni ezt a helyzetet, akkor először egy felnőtt (fiatal felnőtt) rokonotoknak mondd el.

Belerántják és soha nem szabadul.

Olyan pedig nincs, hogy "ők nem füveznek" vagy "én nem füvezek" óhatatlanul kipróbálja. Eléggé avítt felfogás már, hogy a fű jó drog és nem okoz függőséget. Egy frászt nem. Aztán majd jön utána a hasis meg a kokain...

2010. júl. 5. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem szólj nekik,de kösd a lelkükre,hogy nem úgy mennek oda,hogy "az andi azt mondta,hogy drogozol!!!igaz ez???",hanem úgy,hogy kérdezgetik,hogy hogy megy mostanában a suli,vannak-e új haverjai, kik azok...és akkor szép finoman kipuhatolják. nem szabad lerohanni,mert akkor annál jobban csinálja
2010. júl. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
6%
Ha elmondanád, anyámnak akkor én biztos megutálnálak kerülnélek és csak ezért is szivatnálak mindennel(terjesztenék rólad híreket, msn-t, iwiw-et mindenedet feltörném/feltöretném), csak azért is füveznék és barátaimnál lennék, inkább elszöknnék. A legjobb megoldás ha vele beszélsz és, ha ő azt mondja, h nem füvezik akkor bizzál benne, de kövesd egyszer kétszer csak távolról, és akkor kiderül az igazság, lehet, h lelki problémái vannak halgasd őt meg. 15 éves lány
2010. júl. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

08:40: terjeszteném rólad a híreket MEGALOL, msn, iwiw feltörés, te nagyon kemény vagy :D aztán ha véletlenül kapnál egy pofont, hogy a fejed leesne akkor mit csinálnál? XD


Mond csak el, ha dílerekkel cimborál. Akik árulják azok már nem egyszerű füvezők. Drogosokkal nem lehet beszélni, persze, hogy azt mondja ő nem szív, mind1ikük hazudik ha arról van szó. Jobb időben kirántani a söpredék közül.

2010. júl. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2010. júl. 5. 12:53
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha elmondanád, anyámnak akkor én biztos megutálnálak kerülnélek és csak ezért is szivatnálak mindennel(terjesztenék rólad híreket, msn-t, iwiw-et mindenedet feltörném/feltöretném), csak azért is füveznék és barátaimnál lennék, inkább elszöknnék. A legjobb megoldás ha vele beszélsz és, ha ő azt mondja, h nem füvezik akkor bizzál benne, de kövesd egyszer kétszer csak távolról, és akkor kiderül az igazság, lehet, h lelki problémái vannak halgasd őt meg. 15 éves lány



Hát látszik, hogy 15 éves vagy :D Igazi vendetta, ki a f*szt érdekel az iwiw meg az msn? Gratulálok.


Amúgy én mindenképpen szólnék valakinek. Ha megutál, az ő dolga, de legalább (most nagyon éles határral) nem fogok úgy állni a temetésén, hogy "lehet, hogy nem lőtte volna túl magát speedball-lal, ha anno szólok valakinek, hogy füvezik".

2010. júl. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Soha nem hagyja abba??Majdha 3-4 év múlva a kemény drogok hatására meghal..na akkor abbahagyja.

Mondd el,ne érdekeljen..rögtön az anyjának..ÉN VÉDENÉM AZ ÉLETÉT,és nem segítenék neki meghalni...majd egyszer,ha gyereke lesz,akkor megfogja hálálni,nagyon.

2010. júl. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!