Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hallgatok soha a...

Miért nem hallgatok soha a megérzéseimre?

Figyelt kérdés

Hihetetlen, hogy mennyire megérzek dolgokat és embereket is egyből szinte első ránézésre megmondom milyenek. Szinte még soha nem tévedtem.

De a megérzéseimre álltalában nem hallgatok és később fogom a fejem. Elkezdek gondolkodni és lebeszélem magam a megérzésemről és persze rosszul döntök.

Hogy lehetne tudatosan kontrolálni, hogy ha megérzek valamit akkor ne gondolkozzak tovább hanem a megézésem alapján döntsek?

Tudtok ebbe segíteni?


2011. szept. 7. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi ezen a kérdés. Azt csinálod amit érzel hogy kéne. Mi más megoldást tudna bárki is? :D
2011. szept. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem érthetően fogalmaztam... De talán olvasd el mégegyszer a kérdést, hátha megérted!
2011. szept. 7. 20:22
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Te nem érted a válaszom! Felfogtam, hogy van egy megérzésed és azt nem követed, mert utána elkezdesz gondolkozni hogy ez biztos nem igaz, ezért az "agyad" után mész. Ha ezt így tudod nyilván egyértelmű, hogy megpróbálod az első megérzésedet követni és aszerint cselekedni. És hiába gondolsz hülyeségeket utána, akkoris megpróbálod követni a megérzést. Szerinted hogy máshogy lehetne? Senki nem fog olyan tanácsot adni, hogy ugorj kettőt jobbra, majd balra utána fordul körbe majd megoldódik ez a probléma. Szerinted miért nem válaszolt rajtam kívül senki? Bocs, hogy így fogalmaztam de tényleg hülye kérdés volt.
2011. szept. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lágytojást szeretnék főzni, és szinte mindig az van, hogy három percnél odamegyek a tűzhelyhez, de mégsem zárom el, hanem hagyom főni a tojást tíz percig. Persze kemény lesz.

De mégis, hogyan főzzek lágytojást így? Tudtok ebben segíteni?

2011. szept. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A százalék ellenére nem én írtam az utolsó választ! :D
2011. szept. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem, nem tudunk segíteni mert ilyen hülye kérdést nem sokat látni...
2011. szept. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!