Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Halgassak a...

Mit gondoltok? Halgassak a megérzéseimre?

Figyelt kérdés

Párom nagyon sokat változott, amióta összejöttünk. Mindig azt mondta, ideje megkomolyodnia és engem nem akar elveszíteni. A korábbi buli,csajok, haverok, semmi kötöttség, csak meggondolatlan és spontán életvitelét "feladta" a kapcsolatunkért. Persze nem egyszerre, de ő akarta a változást és amilyen életvitelt élt, ugy nem is működött volna a kapcsolatunk.

Ennek már 2 éve. Mostanában azonban azt érzem rajta, hogy megkeseredett. Mondogatja is hogy már csak annyiból áll az élete, hogy munka, én, hobby. Belefásult a hétköznapokba. Mondtam neki, ha a régi életét akarja élni semmi akadálya, csak mondja meg. Mert nagyon rossz látni, hogy állandóan kedvetlen.

Már azt is érzem, hogy nem szeret annyira mint eddig. És nekem általában bejönnek a megérzéseim.

Próbálok vele erről beszélgetni, de leráz annyival hogy ne csesztessem. Semmi baj nincs, csak fáradt. Vagy nem akar szakítani, már itt volt az ideje, hogy "megkomolyodjon"! (29éves)

És mégcsak az sincs, hogy beszabályozom, eljár haverjaival szórakozni, néha külön is elszoktunk járni bulizni, elég teret hagyok neki, nem telepszem rá. Van hobbija. De mégis azt érzem, hogy valami hiányzik neki.

Mit gondoltok? Mit tegyek? Látom, hogy van valami baj!


2011. szept. 29. 00:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt magában kell lerendeznie! Te világossá tetted számára, hogy ha problémája van, megbeszélheti veled, ennél többet nem tehetsz.

Az természetes, hogy 2 év után már nincs az a lángoló szerelem, és a szürke hétköznapok taposómalommá változtatják az életet.

Nem tudtok valahová elutazni? Vagy esetleg szervezhetnél neki egy bulis estét, ahová elhívod a haverjait is.

Szerintem ne emészd magad, lehet, hogy ez egy átmeneti állapot nála, lehet munkahelyi probléma vagy bármi más.

Majd elmondja, ha akarja és egyáltalán van mit elmondani.

2011. szept. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Lehet, hogy boldoggá tenné, ha gyerekei születnének?
2011. szept. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Még egyikünk sem vágyik gyerekre.

Inkább az anyagiakon problémázik(egyre többet).

Soha nincs elég pénze, pedig csak be kellene osztani.

2011. szept. 29. 01:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Házasságban is, nemcsak sima párkapcsolatban van úgy, hogy a két fél felkel 6 órakor, elkészül, busszal vagy kocsival elhajt a másik városban lévő munkahelyére, 8-ra beér, ott van 8 órát (+ebédidő) azután hazajön teljesen kifáradva, és sokszor már 8-9-kot ágyba zuhan. A munkatempó mellett ez elkerülhetetlen. A párkapcsolat jó, hogy laposabbnak tűnik így, mint a munka terhe nélkül, de valamiből meg is kell élni. A fizetésekről pedig mindig azt hallani, hogy nem a legjobbak, sok ember nyakába szakadt a hiteltörlesztés (emelkedése), bizonyos termékek ára is emelkedett, nincs elég pénz, de sok fizetnivaló. A panaszkodásra ergó lehet ok. Mit jelent az, hogy nem tudja beosztani? Mire költi el a pénzét? Tán haszontalan dologra, és utána panaszkodik?
2011. szept. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet már nem szerelmes igazán...Tegyetek a kapcsolatért,hátha még menthető,ne adjátok fel..Próbáld neki is ezt elmondani erőteljesen,amit ide leírtál!
2011. szept. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!