Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Régóta tart.

Mit tehetnék? Régóta tart.

Figyelt kérdés
Majdnem 3 hónapja szakított velem a abrátom,de én még mindig nagyon szeretem és vele szeretnék lenni. Ő pedig nem akar velem. Barátaim szerint mostmár tényleg kilátástalan a helyzet, szóval lépjek túl, felejtsem el. De én nem akarom. Mindneről Ő jut eszembe, és mindig azon gondolkozok,hogy mennyire jó is vele. Nem tudom mit tegyek. Lépjek túl vagy reménykedjek továbbra is úgy, ahogy eddig. Végülis tudom ,hogy melyik lenne a legjobb döntés, de bármikor is ráveszem magam a felejtésre, akkor gyors lemondok,hogy nem, nem akaork felejteni és úgyse menne. Mással nem akarok biztosra lenni. Mit tennétek. Válaszokat előre is köszönöm...
2010. júl. 4. 17:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia. Felejteni sokszor nehéz, mert jó emlékezni a múltra, persze, ha az szép és jó volt.

De nagyon vigyázz én kérlek meg rá, mert én egy 6 éves kapcsolatomba betegedtem bele. A vége az lett, hogy így is úgy is elfelejtettem, mert az idő begyógyítja a sebeket (bár nekem 4-5 év volt mire begyógyította), de amit szenvedtem, saját magamnak köszönhetően, azt senkinek nem kívánom.

Ezért légy okos, tudom, hogy nem lehet, én sem tudtam az lenni, de valahogy vedd rá magad, mert tönkre is mehetsz bele, és egyszer csak nem lesz senki, aki melletted lesz.

2010. júl. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Ne keresd őt! Hírt se adj magadról. Ez az egyetlen járható út. Ha esetleg el kezdesz neki hiányozni, ami lehet pár hét, de lehet több is, akkor úgy is keresni fog - ha szeret. Ha pedig nem, akkor annál jobb. Nem futunk olyan pasi után aki nem szeret minket. Elsősorban magadat szeresd és csak másodsorban őt. Ha magadat szereted akkor rájössz, hogy nevetséges könyörögni valakinek a szeretetéért. Az a minimum, hogy a férfi oda legyen a nőért, még 20 év után is. Viták lehetnek, tányértörések is, de azt mindig lehet érezni, ha valakinek kellesz. Ha szakított veled, akkor nem kellesz neki. Bocsánat, de ez az igazság. Ha pedig, jaj szegényke nem is tudja hogy hol áll a feje, csajozzon-e vagy inkább mégse?? - Akkor meg kell neki mondani, hogy nőjjél fel kishaver, ajtó nyitva, lehet menni csajozni, és good bye. Te pedig keress egy igazi pasit. Ha bízol magadban akkor nagyon hamar fogsz is találni egy jobbat, vagy ő fog visszakéretszkedni, de akkor viszont nagyon meg kell gondolni, hogy visszaengeded-e egyáltalán.
2010. júl. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha veled maradna, de már nem szeretne téged eléggé....sokkal nagyobb az esélye, hogy megcsalna mondjuk..

Örülj neki, hogy nincs tőle gyereked...és úgy hagyna el..

na látod, nem is vagy olyan rossz helyzetben..

Az embert érik csalódások, csak nem mindegy milyen méretű

A válás rovatban olvashatsz nőkről,akiket több gyerek után elhagy a párjuk...nekik sokkal nehezebb...szerintem

Még megtalálhatod aki kitart melletted egy életen át és nem hagy cserben bajban sem...

na, őt kell megtalálnod!

fókuszálj arra, amit utáltál benne!egy legalább volt benne, vagy nem?

2010. júl. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem egy srác tetszik,de kocka a srác,inkább a gép,mintsem eljönne vhova..szal már énse nagyon reménykedek,hogy valaha is összejövünk,mert msnen se nagyon szokott senkinek se válaszolni..Úgyhogy énis szenvedek,13 napja álmodok vele folyamatosan!! :S
2010. júl. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!