Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Régóta tart.

Mit tehetnék? Régóta tart.

Figyelt kérdés
Majdnem 3 hónapja szakított velem a abrátom,de én még mindig nagyon szeretem és vele szeretnék lenni. Ő pedig nem akar velem. Barátaim szerint mostmár tényleg kilátástalan a helyzet, szóval lépjek túl, felejtsem el. De én nem akarom. Mindneről Ő jut eszembe, és mindig azon gondolkozok,hogy mennyire jó is vele. Nem tudom mit tegyek. Lépjek túl vagy reménykedjek továbbra is úgy, ahogy eddig. Végülis tudom ,hogy melyik lenne a legjobb döntés, de bármikor is ráveszem magam a felejtésre, akkor gyors lemondok,hogy nem, nem akaork felejteni és úgyse menne. Mással nem akarok biztosra lenni. Mit tennétek. Válaszokat előre is köszönöm...
2010. júl. 4. 17:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

MUSZÁJ FELEJTENED! Nincs mese, ez a te érdekeidet szolgálja! Ebből már sosem lesz semmi, de amíg folyton ár gomdolsz, addig mással sem alakulhat ki semmi új. Csapdában vagy és ki kell másznod belőle. Új életet kell kezdened és el kell kezndened magaddal vagy más fiúkkal foglalkozni.

Csak kínzod magad, és még inkább mélyebbre süllyedsz, ha így haladsz. Tudom, hogy nem ezt akartad, hallani és tudom, hogy te is tudod, mi a teendőd. Hát akkor tedd meg.

Nekem se egyszerű, 1 hónapja érrt véget egy 3év 3 hónapos kapcsolatom. Most nagyon szeretnék új barátot. :( Ha ez vígasztal más is szenved.:D

2010. júl. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%

én hallottam olyanról, hogy egysrác már rég mással járt, de az exbarátnő, mindig vagy sms-t írt, vagy hívta, vagy így-úgy találkozott vele, a munkahelyére pl küldte a kedvenc csokiját, soha nem állt le a kedvességgel és végül össze is jöttek megint :)

szóval valahol izgatja a srácokat, ha annyira akarja őt egy nő :)

szóval fel a fejjel

tied lehet :)

2010. júl. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg megérthetnéd, hogy nem kellesz neki és egy idő után már marha idegesítő tud lenni, hogy élnéd a saját életed, de az exed még mindig liheg utánad, mint egy kiskutya. Legyen már méltóságod és ha szereted, hagyd őt békén és felejtsd is el.
2010. júl. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
felejtsd el. tapasztalatból mondom, az exek addig hallani sem akarnak rólad, mig kaparsz utánuk. amint megszünnek az smsek, a telefonok, és minden egyéb szál megszünik köztetek, és látja, hogy te ismét jól érzed magad a bőrödben, esetleg már más valaki oldalán, ő fog megkeresni téged.
2010. júl. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Néha nagyon szeretném elfelejteni,de nem tudom hogyan tudnám.
2010. júl. 4. 17:48
 6/14 anonim ***** válasza:

"De én nem akarom"


Nem akarásnak nyögés a vége, ha szenvedni akkarsz csináld de ne hidd hogy ez majd meghatja a fiút csak azt éred el hogy kiröhögjön.

2010. júl. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Azzal nem ártasz senkinek, ha vársz.
2010. júl. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ám valószínűleg azért akar mással lenni ,hogy bizonyítson magának,hogy nem csak velem tud összejönni...
2010. júl. 4. 17:57
 9/14 anonim ***** válasza:
47%
Ha valaki már megtalálta az igazit, miért hiányolná a keresgélést?
2010. júl. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Néha nagyon szeretném elfelejteni,de nem tudom hogyan tudnám."


Előszöris. Csak akkor tudunk neked segíteni ebben, ha tényleg el szeretnéd felejteni. Amíg tipródni szeretnél, addig azt fogsz, ha viszont kiváncsi vagy a módszerre, akkor itt egy.


Ülj le, és gondolkozz el a jelenlegi élethelyzetedről a következő 6 pont alapján:


1, Szerető kapcsolatok. Nem csak a párkapcsolat, hanem család, barátok, stb. Kikkel fontosak az életedben, és milyen a kapcsolatod velük.

2, Lelki egyesúly. Harmónia van-e az életedben.

3, Értelmes célok. Csak úgy tengsz-lengsz vagy vannak konkrét céljaid, amik meghatározzák a mindennapjaid. Mik ezek.

4, Önismeret. Mit tudsz saját magadról. Tisztában vagy-e az erősségeiddel, gyengéiddel, hogy tudod magad motiválni.

5, Anyagi helyzeted. Pénzügyeid rendben vannak, biztonságban érzed-e az életed anyagilag.

6, Egészség. Ezt talán nem kell magyarázni. Vannak-e kihívásaid ezen a területen.


A lényeg, hogy mindet gondold végig, és nézd meg, mely területen mi az, amivel elégedett vagy, és gondolj bele, milyen jó, hogy mindez megvan neked (ez fontos,mert szükséged van a pozitív belső beszédre), utána gondold végig, mely területen, mi hiányzik, és mit kéne változtatnod, hogy mindez meglegyen. A lényeg, hogy ezekre koncentrálj. Rengeteg dolog van az életedben, ahol előreléphetsz. Pont a párkapcsolatod elég labilis, érdemes most a többire koncentrálnod. hosszú távon mindegyik egyformán fontos.

2010. júl. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!