Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Tegnap a férjem el volt este bulizni. A főnöke kért tőle 150000 e ft-ot kölcsön. Holnap fogják vonni a lakáshitelt, sajnos így már nincsen rajta a pénz, teljesen minuszban vana számlánk, kimerítette az A-hitelt a kölcsönadás végett. Kedd reggel adja oda a főnöke apénzt, de 10000Ft-tal többet. Reggel nagyon összevesztem vele, egész nap csak sírok, hogy tehetett ilyet? Egy nappal később lesz a hitel befizetve, ez így azért nem gond, de éjjel mindenféle kérdezés nélkül egyedül döntött egy ilyen nagy kérdésben. És a pénz azért kellett, mert bukott a gépen a főnöke, és kölcsön kellett nem volt nála több pénz. Van neki bőven, visszaadja. De hogy tehetett ilyet?

Én viszem túlzásba? Közös a számlánk, és most ezért a bankban az én nevem alatt is fog futni (igaz egy napig) a zárolás: ha késedelem lesz, akkor is vissza fogja fizetni. Könyörögtem, hogy menjen a pénzért ma, de csak annyit mond, majd holnap. Azóta remgek az idegtől.

Ti ezt hogyan élnétek meg? Sajnos a főnöke telefonszámát nem tudom, így nem tudok vele telefonon beszélni.

A férjem a telefonját kikapcsolja, a pinét nem tudom. Pedig sosem nézek bele, de most kinézném a telefonszámát.


2010. júl. 4. 10:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha visszakapnád,ugye,mert erre nincs garancia,másrészt alap,hogy kamatostul adja vissza,még szép!!!Naná,hogy 10 ezerrel többet ad,ez a minimum,igazából sokkal több lenne a kamata.Ráadásul normális embernek az az első,hogy a saját lakáshitelét kifizesse időben,nem az,hogy idegeneknek segítsen a maga kárán (hiszen a főnököm nekem se kutyám,se macskám,hogy segítenem kelljen Neki anyagilag).

Ne is haragudj,de a férjed se normális,hogy ilyesmibe belement.Vagy ha ,,épeszű" is esetleg,akkor eljátszotta,vagy elitta azt a pénzt,és most hazudik,nem tudom,de nekem valami rohadtul sántít.

2010. júl. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom de mi nem úgy tekintünk a főnökünkre hogy nekem se kutyám se macskám-idegen. Amikor átutalja az évvégi + 200 ezret, meg felemelte a kajajegyet 18 ezerre, akkor főleg nem. Bármikor adnék neki, pedig nem szent ember. Megköveteli a munkát, és ordítani is szokott
2010. júl. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
75%
A hitelbe nem 500 ezerig lehet elmenni? Vagy ti már elmentetek?
2010. júl. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Jó,akkor most már megkérdezném,hogy Ti hol dolgoztok?Ha bejelentve egy multinál,akkor azért kétlem,hogy a saját főnökötök arra vetemedne,hogy a beosztottjaitól kérjen kölcsön.Biztonsági cég,vagy kőműveskedés,vagy mi ez???
2010. júl. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
49%
Pl: Én egy mezőgazdasági cégnél, egy birodalom tagjánál dolgozom. A főnököm milliárdos, mégsem volt nála 4000 euró és én adtam 1 napra, és eszembe sem jutott a kamat.
2010. júl. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!