Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális ilyen idős korban?

Ez normális ilyen idős korban?

Figyelt kérdés
26 éves és imádja a mesét, ha elmegyünk a játszótér előtt akkor muszáj bemenni, imád játszani, minden este meleg kakaót/tejet iszik. Szereti a plüssállatokat, van egy egész kisautó gyűjteménye, néha jobban kijön a gyerekekkel mint a felnőttekkel bár ezt nem bánom :) (persze nem pedofil :D). És amit nagyon furcsállok MACIVAL ALSZIK. Vennem kellett neki egy kb 40cm-s macit. A boltban olyan mint egy 5 éves. Amúgy nem visszamaradott meg semmi hasonló. Ja és imád engem idegesíteni. Ez normális? Szerintem lehetne kicsit komolyabb is, nem?
2010. júl. 3. 22:44
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Van férfias oldala is de nem nagyon mutatja, csak néha. Amúgy szereti a sört is. De imád szaladgálni és valamikor beáll a 14-16 évesekhez focizni :D. Még nincs babánk de gondolkoztam rajta, hogy mi lesz ha lesz. Szerintetek akkor komolyabb lesz?
2010. júl. 4. 09:57
 32/33 anonim ***** válasza:
84%
Nem nagyon hiszem, aki ilyen, az még ötven évesen is ilyen marad. Volt ilyen kollégám, nagyon gyerekesen viselkedett solszor, pedig már ötven éves volt. A gyerekeket imádta, nemcsak a sajátjait, jól eljátszott velük.
2010. júl. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon nehéz lesz de beszélned kell vele
2010. júl. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!