Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális ilyen idős korban?

Ez normális ilyen idős korban?

Figyelt kérdés
26 éves és imádja a mesét, ha elmegyünk a játszótér előtt akkor muszáj bemenni, imád játszani, minden este meleg kakaót/tejet iszik. Szereti a plüssállatokat, van egy egész kisautó gyűjteménye, néha jobban kijön a gyerekekkel mint a felnőttekkel bár ezt nem bánom :) (persze nem pedofil :D). És amit nagyon furcsállok MACIVAL ALSZIK. Vennem kellett neki egy kb 40cm-s macit. A boltban olyan mint egy 5 éves. Amúgy nem visszamaradott meg semmi hasonló. Ja és imád engem idegesíteni. Ez normális? Szerintem lehetne kicsit komolyabb is, nem?
2010. júl. 3. 22:44
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Amúgy a férjemről van szó :)
2010. júl. 3. 22:44
 2/33 anonim ***** válasza:
98%
A kakaó meg a tej a férjemnél is megvan reggel-este, és nagyon jól kijön a gyerekekkel, és bújós.Sztem ez nagyon aranyos.
2010. júl. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
92%
Miért ne lehetne az?ha azt mondod egyébként teljesen normális.Mindenkinek lehet valami hóborja és akkor most írom az elcsépelt szöveget hogy örülj hogy nem kábítószer(sz@r) vagy a pia a mániája.Szerintem nagyon elragadó .D komolyan mondom.nem ártana jó sok embernél újra megtalálni a gyermeki odlalukat :)
2010. júl. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
92%

Volt gyerekszobája,nem lehet h ezek kimaradtak az életéből és most pótolja?

Amugy sztem nem baj a barátnőm egy hatalmas 1 m-es macit kért a férjétől és akkor 25 éves volt.

2010. júl. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
97%
26 éves nő vagyok,szeretem a meséket,szinte minden nap iszom kakaót,jobban kijövök gyerekekkel,mint felnőtekkel,ez azért van mert őszintébbek,de nekem is van már egy fiam.Jó ,azért a macival alvás az túlzás.Ő még belül egy gyerek sztem.Nem tudom bizonyos helyzetekben milyen lehet.
2010. júl. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
88%
Normális. Ki milyen. :) Én sem bántam mikor 18 évesen, az új barbie babámat mutogattam a gimis ballagáson :) Ez cuki, hát ismerd be: Jobb mintha megcsalna nem? ;)
2010. júl. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Úgy hallottam hogy ő tényleg gyerek volt gyerek korában. Az a baj vele hogy úgy viselkedik mint egy 5 éves. Alig tud valamit egyedül csinálni...nem tudom mi lenne vele ha egyedül maradna.
2010. júl. 3. 22:52
 8/33 anonim ***** válasza:
97%

Mintha magamról olvasnék.

Én is imádom a meséket. Játszótér az nagyon nekem való hely, jó egyet hintázni. Mióta az eszemet tudom van egy plüskutyám és vele alszok. Az is nagyon jó amikor kicsit másokat piszkálhatok. Igaz én meleg tejet/kakaót nem iszok.

22/F

2010. júl. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
91%

Nem értelek, nálunk túró rudiból meg minden másból is 4 kell (2 gyerekünk van). És igen mi szeretjük a tejet, a kakaót, a tejbegrízt (és nem iszunk alkoholt). A hétvégi meséket, főleg a törpöket, meg Garfildot, meg a Gumimacikat és a Tom és Jerryt is .

Szerintem nálunk jobb szülőket nehezen találnának a gyerekeink.

2010. júl. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
97%
:)) Az én egyik barátnőm 35 éves, és pont ilyen most is, mint a férjed! Szal normlis, ne aggódj! :)
2010. júl. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!