Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális ilyen idős korban?

Ez normális ilyen idős korban?

Figyelt kérdés
26 éves és imádja a mesét, ha elmegyünk a játszótér előtt akkor muszáj bemenni, imád játszani, minden este meleg kakaót/tejet iszik. Szereti a plüssállatokat, van egy egész kisautó gyűjteménye, néha jobban kijön a gyerekekkel mint a felnőttekkel bár ezt nem bánom :) (persze nem pedofil :D). És amit nagyon furcsállok MACIVAL ALSZIK. Vennem kellett neki egy kb 40cm-s macit. A boltban olyan mint egy 5 éves. Amúgy nem visszamaradott meg semmi hasonló. Ja és imád engem idegesíteni. Ez normális? Szerintem lehetne kicsit komolyabb is, nem?
2010. júl. 3. 22:44
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
a nagypapám 65 éves és mikor kicsi voltam arra mentem be mindíg a szobába hogy nélkülem is nézi a rajzfilmeket..és még mostis imádja őket..talán a mindennapi munka után jó néha kikapcsolni picit az agyad..
2010. júl. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
78%
Vagy nem volt se macija, se kakaója gyerekkorában, vagy mama elkényeztetett kedvence volt. Én ez utóbbira tippelek, nem irigyellek érte, soha nem fog felnőni. Ha lesz gyereketek, azzal játszani fog a szőnyegen ülve, ami nem baj. Az önállóság hiánya sokkal nagyobb baj.
2010. júl. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim válasza:
89%
bazz, arc lehet xD
2010. júl. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
89%
Hehe, most nem ir kommentet a "maci" :) Elobb kamu kerdesnek hittem. De meg most is vannak ketelyeim, mert nem tudok elkepzelni a felnott embert macival aludni. Habar a Big Brotherba sorra vittek a pluss akarmiket. De amugy ha jo ember es szorgalmas, akkor istenem, ilyen es kesz. Jobb, mint ha alkoholista lenne!
2010. júl. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
89%
Hát, nem felel meg a kemény férfiakról alkotott sztereotípiáknak, de ha NEKED igen, akkor rendben van.
2010. júl. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
73%
2010. júl. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak ennyiről van szó, hogy macija van, kakaót iszik, mesét néz, stb. akkor normális, ártalmatlan. Az eddig i válaszok többsége innen közelít - felnőttként hintázni nagypapaként mesét nézni aranyos dolgok, tény. DE én úgy érzem, itt többről van szó. Ha a "gyereksége" abban is megnyilvánul, hogy kiszolgáltatja magát, nem veszi ki a részét a házimunkából, közös teendőkből, nem számíthatsz rá partnerként, és éretlen viselkedése odáig fajul, hogy néha már nem férfi a szemedben, hanem egy infantilis, idegesítő valaki, na akkor van gáz.

29/N

2010. júl. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj,ha megvan még benne a gyerek.Nekem nagyon tetszik,amikor az apuka eljátszik a gyerekeivel és legalább annyira izgul a játékban,hogy nyerjen,mint a gyerekek pl. társas

A játszótérre mi is simán el szoktunk menni a párommal esténként,amikor már üres,nem zavarunk senkit és akkor hintázunk,beszélgetünk,de libikókázni is szoktunk és jókat nevetünk. :) Néha kell,hogy az ember kikapcsolódjon,amikor nem kell egy pár óráig azt éreznie,hogy minden felelősség az ő vállán van.Jó visszamenni gyerekbe.A kakaóban sem látok semmi kivetni valót :)) Nincs kőbe vésve,hogy 25 éves kor felett a pasinak sört kell innia.

A plüss állat pedig aranyos.Az én páromnak is van egy nagy plüss állat az ágyán.Ha nem vagyok vele,akkor őt szoktak átölelni,mert már megszokta,hogy mi így alszunk el.Még a nővéréé volt,de ott hagyta,mikor elköltözött külföldre.

Ez az egész dolog aranyos tud lenni,de csak egy pontig.Amikor komoly baj van vagy valamit komolyan meg kell beszélni,meg kell tenni,akkor az ember szeretné,ha a férje nem gyerekesen,hanem felnöttként gondolkodna.Ha akkor is marad a gyerekesség az már kiábrándító és főleg bosszantó.

2010. júl. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
89%
Nem mondom hogy nem normális, de elbeszélgetnék vele...
2010. júl. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
85%
Azért van férfias oldala is?Vagy ha lesz/van/ babátok, akkor két gyereket fogsz nevelni?Nekem a férjem legyen FÉRFI, minden téren.
2010. júl. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!