Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak a feleségeiteknek...

Vannak a feleségeiteknek idegesítő szokásai?

Figyelt kérdés
2010. júl. 3. 22:38
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Aranyos lehet a csipogód:)) Én is igy szeretem a sajátom ahogy van,és valójában hiányozna ha nem csipogna...:D
2010. júl. 3. 23:40
 12/14 anonim ***** válasza:

Karakán, szervezkedős, veszekedős (mostanában épp a vb miatt), kicsit talán túlzottan pedáns. Állandóan olvas, tanul, képezi magát, ami remek dolog, de így nekem is muszáj (nem ő erőlteti), hogy ne legyenek komplexusaim és meg tudjak szólalni mellette :)

Ja, és ő is beszél és beszél, mindig, mindenről, de így tökéletes nekem és a fiunknak is :)

50/F

2010. júl. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia,én tettem fel ezt a kérdést előtted csak fordítva :)

gondoltam,hogy így lesz,majd valaki visszavág,nem baj így a fair :)

Persze nekem is vannak rossz szokásaim:1. hamar megsértődöm,ami után nagyon nehezen békülök :(

2.mindig enyém kell,hogy legyen az utolsó szó.

3.ha valamit akarok,akkor azt rögtön azon nyomban akarom :)

üdv

2010. júl. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

És szia másik kérdés feltevő is..:)Igen igy egálban vagyunk,mindkét fél véleményét megtudhattuk!:)Utolsó 2 válaszban elég kis határozott feleségekkel állunk szembe:D

2010. júl. 4. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!