Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak a feleségeiteknek...

Vannak a feleségeiteknek idegesítő szokásai?

Figyelt kérdés
2010. júl. 3. 22:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Én feleség vagyok bocs ha irok mégis,de a saját rossz szokásaimat ismerem igy tudok válaszolni :)

Sokat beszélek,feleslegesen kérdezgetek,elrángatom a férjem vásárolni pedig nem szereti,ja és hisztis is vagyok,mindenen megsértődöm.Tudom nem szép de próbálok változni.

2010. júl. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
hiperérzékeny vagyok, sértödékeny, és akkor is nekem van igazam
2010. júl. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Baba lehetsz!:)

Ismerős a szitu..,csak barátnőm van és Ő csipog:D ha nem tetszik neki valami,és sokat beszél:D És féltékeny...,meg néha rájön a buszon az énekelhetnék,ilyenkor úgyteszek mint aki nem ismeri:))

2010. júl. 3. 22:44
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt most azért írtad ki mert a férj esetben is van?


Amúgy ezt midnenki döntse el maga, mivel én magam vagyok, még akkor is tudok idegesítő szokást magamon. Ez van.

2010. júl. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2010. júl. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Miért nekem nem lehet feltenni a kérdést???
2010. júl. 3. 22:46
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
hamisan dúdolok takarítás közben. mániám a főzőcskézés. a ház steril és semmit nem pakolhat szét. és állítólag idegesítően pedáns vagyok...
2010. júl. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
dehogynem, kérdezheted nyugodtan,arra van ezaz oldal:)
2010. júl. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én is szeretem a rendet,de attól én is besokkolnék,ha minden élre állitva a helyén kell legyen..,és ha 1 cm-el arréb van az már nem jó,ez már túlzott pedancia:D Amúgy a többi meg pozitiv dolog az én szememben legalábbis...
2010. júl. 3. 22:53
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Az asszonykám (menyasszonyom) is állandóan csipog dolgokért, hogy nem jó amit én nézek a tv-ben, nem jó amit hallgatok, miért olyan hangosan hallgatom, minek vagyok a garázsban lomolni, minek foglalkozok fél napot a kocsim takarításával, miért nem nyalogatom egész nap a tengerimalacát, és akkor meg már nem is szeretem. Meg minek eszek állandóan az éjszaka közepén. Sokáig kell tiplizni a tusfürdők, kence-ficék előtt a bevásárló központokban, bár én is szeretek plázázni, csak más részlegen (számtek, műszaki, kocsi részleg..) Nem szeret autókázni, ha már 53-al megyek már száguldok. Meg még sokáig írhatnám de nem jut eszembe, meg már megint itt csipog mellettem, hogy most majd ő is leírja a mit nem szeretünk a férjünkben/barátunkban kérdésre a válaszát.


Imádom a Csibém, hagy csipogjon:)


24/F

2010. júl. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!