Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak a férjeiteknek idegesít...

Vannak a férjeiteknek idegesítő szokásai?

Figyelt kérdés
2010. júl. 3. 22:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem a kajálás is, de azért, mert eszik és kb. fél vagy jobbik esetbe 1 óra múlva már éhes, ezzel ki tud készíteni, de ez nem lehet valami betegség? Én már erre gondolok! A másik meg, hogy nem lehet vele megbeszélni semmit, mert ha olyan téma van ami neki nem tetszik akkor rámförmed, felháborodik és így el is intézi...
2010. júl. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
ő ahova csak lefekszik rögtön elalszik:)hidd el sem jó,mert nem tudok tőle aludni ...azt szeretem benne,hogy őt nem érdekli mit írok pl.ide és még sosem szólt rám ha ilyen későig itt vagyok.Szeretném ha sok mindenben megváltozna,de úgy sem fog...
2010. júl. 3. 23:06
 13/18 anonim ***** válasza:
Hát az biztos h nem változnak meg,ne is reménykedjünk:)
2010. júl. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Hajajj nem is 1 idegesítő szokása van az én drága uramnak :) (vőlegényem) Sorolom (nem sorrendben):

1. állandóan belemagyaráz mindenbe. Ha tv-zek, ha zenét hallgatok, mindegy. Mindenre van egy pár beszólása :S

2. mindenkit lehülyéz, aki egy picit is más, mint ő vagy egy átlag ember (pl. a frizurája, a ruhája nem minden napi. Vagy valami olyat csinál valaki, amit ő nem csinálna. Semmi empátia,megértés nincs benne)

3. memóriája=0. Figyelmetlen. Több felé nem tud figyelni, és ha pl. megy a tévé vagy gépezik, esélytelen, hogy megjegyezze azt, amit én mondok.

4. imádja az autóját, és képes egész nap babusgatni. Ha nem vezethet, akkor teljesen kiakad.

5. Meg mástól is hamar kiakad, ha nem úgy van, ahogy ő szeretné/elképzelte. Ebből a szempontból sokkal rosszabb, mint egy kisgyerek.

6. nem putyurgatja a tengerimalacomat, pedig tök édi-bédi és ő vette nekem :)

7. türelmetlen, de rettenetesen. Ez talán a legrosszabb szokása.

8. általában neki azok a dolgok tetszenek, amik nekem nem. Illetve fordítva is igaz.

9. elpakolja a cuccaimat (sajnos én trehányabb vagyok, mint ő, de nem vagyok igénytelen egyáltalán..) és képes elrakni pl. egy könyvet, amit a földre letettem.

10. nem egyezik a zenei ízlésünk. nagyon nem.

11. nem szeret olvasni, pedig szerintem hasznos dolog.


De ennek ellenére én nagyon szeretem a "férjecskémet". Nála jobban senki nem tud jobban szeretni:)


20/L

2010. júl. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló..,Te vagy a csipogó Csibe? Én is feltettem,ennek a kérdésnek a másik változatát,és ott irt a férjed rólad,elolvastad?:)
2010. júl. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

:D igen, én vagyok a csipogó Csibe :D hehe xD :D :D ez tetszik! :D Olvastam, amit írt rólam a Párom. És igaza is van .. bizonyos mértékben :P

Így szép az élet, senki se lehet tökéletes :)

2010. júl. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Csipogó,tettem fel még egy kérdést arról hogy milyen szokásaiért szeretted meg,arra is válszolj :)
2010. júl. 4. 10:20
 18/18 anonim ***** válasza:

az én párom haza ér egyből a hűtőbe matat, állandóan nassolna/enne! Aztán órákat képes a gép előtt ülni. A nappaliba hiába van az ölébe a noti és netezik, nem nézhetem a tv-ben azt amit akarik, mert ő azt is nézi. Ilyenkor tudnék felrobbanni. A másik mikor 2napja mosok fel és már azt mondja hogy kosz van, mikor nem is vagyunk otthon, és a házi papucs nem koszos. De ő maga nem állna neki csak nekem dumál.

Amúgy tud együtt érző is lenni, és mindig megnevetett, akár mi legyen is. Olyan mint egy kis cica: bújos. Ezekkel a lökött szokásaival szeretem, és viselem el. Már lassan 3éve vagyunk együtt és augusztusba lesz 2éve, hogy összeköltöztem vele. De boldog vagyok és ez a lényeg/fontos

2010. júl. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!