Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak a férjeiteknek idegesít...

Vannak a férjeiteknek idegesítő szokásai?

Figyelt kérdés
2010. júl. 3. 22:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Van pár amin kitudok akadni, de nem azért mentem hozzá hogy idegesítsem. Pl. a wc csésze az szokás náluk, azt mondják.
2010. júl. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Hajaj,de még mennyi.

Állandóan a golyóit fogdossa:),viccesen hangzik de 1 óra után már idegesítő.Mindent elfelejt,semmit nem tud önállóan elintézni.Amint hazaér azaz első h bekapcsolja a tv-t.Most pl h a gép előtt ülök 2 percenként bejön megnézni mit csinálok,na ez is idegesitő:)

2010. júl. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak az idegesít, hogy mindenre az a válasza, hogy "nemtom". :) Meg én utálok dönteni, ha pl. az ő ismerőseivel megyünk valahová, de persze ha nincs kedvem akkor rosszul érzem magam h rajtam áll a döntés és azt mondom, hogy nem. És akkor mondom neki, hogy én nem döntök, döntsön ő. Persze neki szintén az a véleménye, hogy nemtom, nekem mindegy. :)
2010. júl. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Rendmánia, napi 5-6szor felmossa a házat.
2010. júl. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekes, önfejű. Ezen kívül szeretem, főleg hogy egy humorzsák :D annyi hülyeséget beszél egész nap, még a semmin is képes nevetni. A múltkor a boltban voltunk és elkezdett nevetni...megkérdeztem tőle hogy mi olyan vicces, erre azt mondta hogy semmi és nevet tovább. Na meg azt nem szeretem benne hogy ha történik valami és megkérdezem hogy ki volt, az a válasz hogy "nem tudom" vagy "nem én" pedig csak ketten vagyunk. Meg még az is hogy focimániás. És amikor meccs van és nincs sör akkor elkezd kiabálni...meg elmegy focizni és tiszta kosz a fehér meze és mondja hogy mossam ki és megkérdezem tőle hogy "ez hogy fog kijönni belőle?" "nemtom de szedd ki!" hát kösz...na röviden ezt nem szeretem benne :D
2010. júl. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

22:28-as el sem hiszed,hogy megnevetettél :D

én pl.ki nem állhatom,hogy milyen gyorsan eszik,mintha el akarnák előle lopni a kaját,és ő is sokat,,nemtom,,-ozik,a koszos ruháit elszurkálja,állandóan mindenhonnan elkésik...:(

2010. júl. 3. 22:40
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
22:28-as vagyok örülök,h jót nevettél:)a kajáról jut eszembe h a férjem iszonyat lassan eszik és közben állandóan mászkál.Néha már azon gondolkodom őt ültetem be a gyerekülésbe,ha bekötöm talán nem megy el.Döntésképtelen,minden filmen elalszik,de aztán ugy adja elő mindenkinek h milyen király filmet néztünk este...nem tudom honnan tudja ha végighorkolta,és unom h meztelenül mászkál egész nap,szerinte ez a jó és nekem is igy kéne :S
2010. júl. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg a kaja :) Kifelejtettem, 22:31es vagyok. Ő is gyorsan eszik, közbe meg hangosan csámcsog. Ha bent vagyok a szobába reggel, ő megy munkába, én meg még alszok, és reggelizik, nem tudok tőle visszaaludni. Néha úgy eszik mint egy ovis. :) Itthon nem nagyon figyel magára. Mindig rászólok, de azt mondja itthon minek egyen késsel-villával. Igaza is van végülis, nem vagyunk úri akárkik :) Meg tényleg úgy eszik, mintha el akarná valaki venni tőle. :) De olyan aranyos, annyira imádom. Most épp ausztriába van, így ez az éjszaka nélküle telik el :(
2010. júl. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
basszus,hogy felejthettem el a HORKOLÁST ,most ,hogy itt írok és kezdett vele idegesíteni rögtön leesett mit felejtettem el
2010. júl. 3. 22:55
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

22:46-os vagyok.

Bár az enyém is horkolna,de még most is ki-be járkál és kukkol a hátam mögül mit irok.De persze nem mutatom,nem kell mindent tudnia :D

2010. júl. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!