Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tesztek mikor össze...

Mit tesztek mikor össze csapnak fejetek felett a hullámok?

Figyelt kérdés
Nem sikerül munkát találnom, ki dobtak minket párommal és 2 éves lányunkkal az albérletből, ellopták az autónk, párom annyit dolgozik hogy szinte nem is látjuk, nem rég sikerült a kislányunknak is és nekem is lebetegedni ... Mi jöhet még? És hogy lehet ennyi rossz után talpra állni?
2010. júl. 3. 21:43
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
56%

De mondja, hogy nem is dolgozik... Aki akar, az talál munkát.


Szerinted ez a válasz nem hasznos.


A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:27


Te is majdnem olyan okos vagy,mint a 22:10-es roppant kedves ember!

A kérdezőnek nem a ti szemétségetekre van szüksége.

2010. júl. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
22:20 Pest megyében, Budapesten keresek állást, szinte már ott tartok bármit elvállalnék. Elég sokféle tapasztalatom van, sajnos mégsem kapkodnak utánam.
2010. júl. 3. 22:30
 13/28 A kérdező kommentje:

Hát valóban nem pont bántásra számítottam, de szerencsére nem csak azt kapok, másrészt ez nekem már meg sem kottyan.

Igen, valóban nem dolgozok, mivel nem rég került kislányom bölcsödébe, szinte mindenhonnan elutasítanak miatta. Ráadásul még munkaidőben is alkalmasat kell keresnem, mivel csak én tudom hozni vinni a kislányt. Ilyen feltételek mellett ne gondold hogy úgy megy, hogy aki keres az talál.

2010. júl. 3. 22:33
 14/28 anonim ***** válasza:

Ha azt hiszed, hogy a földön vagy per pillanat, és nem tudsz felállni, nem tudsz talpra állni, akkor nézd meg ezt:


http://www.youtube.com/watch?v=Q4f_UNMNONA


Ugye, hogy a te problémád már kismiska az övéhez képest?


Ha talpra akarsz állni, akkor talpra is tudsz állni. A siránkozásba vetett erődet felhasználhatod hozzá. Például.

2010. júl. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Én lennék a legboldogabb ha találnék munkát, sikerülne rendezni az életünk egy részét. Nem lennék soha saját magunk ellensége, csak hogy itthon csücsülhessek.
2010. júl. 3. 22:35
 16/28 A kérdező kommentje:
Elismerésem a srácnak a kitartásért ... de részemről nem érzem siránkozásnak azt, hogy írok ide, és várok pár jó szót. Mert egész nap rendőrségre, albérlet nézőbe, állásinterjúra járok, megállom a helyem mint háziasszony, mint élettárs, mint anya ... nem érzem hogy annyira siránkoznék!
2010. júl. 3. 22:41
 17/28 anonim ***** válasza:
Figyi! Tudom, hogy senkinek sem az álmai netovábbja, de a McDonald's-okban állandóan ki van írva, hogy munkaerőt keresnek. Első lépésnek nem olyan vészes.
2010. júl. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Utolsó: már azt is próbáltam, de csak délutánra vettek volna fel estig, akkor meg nem tudok a lányomért menni.
2010. júl. 3. 22:47
 19/28 anonim ***** válasza:
Én köztisztviselő vagyok, de nálunk sajna létszámstop van, oda nem tudlak beprotezsálni. De gondolkodom erősen, milyen végzettséged van, mi a szakmád?
2010. júl. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Utolsó: köz.gazd.-i és inform. iskolában végeztem infos szakon. Voltam már üzletvezető, hitelügyintéző, műszakvezető, igazgatói asszisztens. Köszönöm amúgy, nagyon rendes vagy!
2010. júl. 3. 22:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!