Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tesztek az ellen, hogy ne...

Mit tesztek az ellen, hogy ne laposodjon el a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Mi már több mint 7 éve együtt vagyunk, 6 éve együtt is élünk és a szürke hétköznapok egyre jobban felőrölnek mindkettőnket. Nem arról van szó, hogy nem szeretjük egymást, hanem, hogy hiányzik az a régi "bizsergés".
2011. aug. 15. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha megtehetitek szervezzetek kiràndulàsokat, romantikus helyeken sétàljatok,ahol piknikezni is lehet.
2011. aug. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát mi a párommal minden nap próbálunk csak magunkra figyelni napi 2-3 órát. Akkor megbeszéljük a napi dolgokat,szeretgetjük egymást meg ilyenek. :)

A másik dolog meg általában hétvégenként szervezünk valami programot,teljesen mindegy mit csak együtt legyünk! :)

4 éve vagyunk együtt! :)

2011. aug. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi volt az, ami régen bizsergető érzést okozott? Tegyétek most is azt! Gondoljátok át, miket szerettek csinálni. Gondolj bele, ha nem lenne veled, hanem egyedül lennél, mit tennél? Milyen programokat szerveznél? Csináld azokat, csak csináljátok együtt, ha lehetséges! (persze, ha vad pasizásra vágysz, akkor ne csináld nyilván...de akkor talán nem is állsz kész a hosszú kapcsolatra, vagy nem szereted már)

Legyetek sokat a barátaitokkal, ne mindig csak ketten.

2011. aug. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon jó ötleteket adtatok. Az az igazság, hogy mostanában minden csak a munkáról szólt. Mind a kettőnknek van fő és mellékéllása, hétvégi munkája, hogy a részleteket ki bírjuk fizetni, és ne haljunk éhen, csak közben élni felejtetettünk el:(
2011. aug. 15. 13:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, segíteni új dologgal nemigen tudok, mert én is ilyen helyzetben vagyok jelenleg. :( Főállás, mellékállás, férjem főállása nem is igazán jó (a főnök miatt), emiatt stresszes stb. Van egy kislányunk. Ezért ketten egymással kevés időt tudunk tölteni, max. esténként, ha a gyerek alszik. Célul tűztük ki, hogy hétvégente elmegyünk együtt mindig valahová. Most hétvégén elmentünk az állatkertbe, de már rosszkedvvel indult a dolog, mert láttam a férjemen, hogy semmi kedve menni. Nekem irtó rosszul esett, hogy beígértük a gyereknek, várja és akkor nem akar jönni. Mivel a gyerkőc utaztatása problémás (régebben rosszul volt a kocsiban, emiatt bkv-val hosszú távra nem igazán vinném), csak az jöhetett számításba, hogy a férjem visz kocsival az állatkertbe. Végül - mivel már sírva fakadtam - mondta, hogy okés menjünk. Sajnos az állatkertben is állandóan azt hallgattam, hogy Ő többet nem jön, utálja az egészet. Így tökre elkedvetlenedtem én is. Tudom az agyammal, hogy az lenne a megoldás, hogy programokat szervezni, menni, de így elég nehéz. Nagyon el vagyok keseredve emiatt. :(
2011. aug. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sokat beszélgetünk, sétálunk, egymással sok időt töltünk (közös program), sokat nevetünk (a párom az egyetlen ember aki bármikor megtud nevettetni...)
2011. aug. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!