Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tesztek mikor össze...

Mit tesztek mikor össze csapnak fejetek felett a hullámok?

Figyelt kérdés
Nem sikerül munkát találnom, ki dobtak minket párommal és 2 éves lányunkkal az albérletből, ellopták az autónk, párom annyit dolgozik hogy szinte nem is látjuk, nem rég sikerült a kislányunknak is és nekem is lebetegedni ... Mi jöhet még? És hogy lehet ennyi rossz után talpra állni?
2010. júl. 3. 21:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
69%
Ennyi rossz utan csak jo johet!
2010. júl. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
nekem meghalt a mamán, rá fél évre az anyukám most apámmal lakok aki alkoholista utálok élni. nem tudom mi lesz velem de bízok benne, hogy ennél már csak jobb lehet!:(
2010. júl. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Sajnálom, részvétem. Nem tudom miért alakul ez így, hogy ennyire ver minket a sors, de igazatok van, talán majd jobb lesz. Csak sok minden ott kattog a fejemben: nem találunk lakást, nem tudunk megélni, elveszik a még meglévő autóm, nélkülöznie kell a kislányomnak, nem kellek egy munkahelyre sem. Nagyon fárasztó.
2010. júl. 3. 21:59
 4/28 anonim ***** válasza:
44%

Le lehet pontozni, de mindig felkapom a fejem az ilyenre, amikor albérletben élők, nagyon kevés fizetés mellett +kisgyerek, és kocsit tudnak fenntartani.

Annak az árából pont be lehetett volna fizetni egy kis lakás 20%-át.

Nem vagyok rosszindulatú, de van egy olyan, hogy : FONTOSSÁGI SORREND!

2010. júl. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, innen már csak felfelé vezet az út. A gyereked legyen egészséges, a többi nem számít. Milyen munkát keresel? Hol laksz?
2010. júl. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

De igenis rosszindulatú vagy!Hol olvastad,hogy több milliós autójukat lopták el?Manapság egy Trabantot is elvisznek.

2010. júl. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
12%
Én FELpontoztalak...
2010. júl. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Kedves 22.10 es!! Arra nem gondoltál, hogy esetleg autóval jár dolgozni???
2010. júl. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
8%
De mondja, hogy nem is dolgozik... Aki akar, az talál munkát.
2010. júl. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Kedves 22:10 és utolsó: Igen, munkához kell, párom változó munkarendben dolgozik, általában éjjel indul, amikor vidéken nem megoldott a tömegközlekedés. Ha autó nincs, akkor munka sincs, akkor pénz sincs. És valóban nem egy Ferrariról van szó.
2010. júl. 3. 22:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!