Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék egy öcsit, miért...

Szeretnék egy öcsit, miért nincs? = (

Figyelt kérdés

van három féltestvérem. egy bátyám, meg két húgom. de a bátyám meg az öregebbik húgom édestestvérek:S és mostanában a húgommal elromlott a kapcsolatunk, a bátyámmal meg sose voltam nagy beszélő viszonyban. a kishúgommal minden oké, de ő még csak 7 éves...

Szeretnék egy öcsköst, de anya már túl idős szülni.. áhh.. vki pótöcsi nem akar lenni?:D

18/L


2010. júl. 2. 21:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
ez nagyon jóóóó :D:D:D
2010. júl. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Fú, én ezt nem értem. A hugod, meg a bátyád édestestvérek, de közöttük születtél te.

Akkor apukád megcsalta közben az ő anyjukat? Vagy először összejött az anyjukkal, elváltak, aztán a te anyáddal, aztán vissza, megint szét, és most egy másik nővel van?

Egyáltalán anyuddal vagy apuddal laksz?

És anyukád hány éves? Mert nem biztos, hogy öreg hozzá...

És mért akarsz öcsit?

2010. júl. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

aha. apám anyával akart élni, és terveztek engem. végül mivel ott még egy baba sikerült (fél év van köztünk a húgommal) ezért visszament. am anyával élek, de mindkettőjükkel jó a kapcsim (sokkal őszintébb mint a bátyámnak meg az idősebb húgomnak)...

am azért szeretnék öcsit, hogy tudjam, hogy milyen a lelke egy nálam pár évvel fiatalabb fiúnak:$

2010. júl. 2. 22:03
 14/20 anonim válasza:
100%
Póthúg nem kell?:)
2010. júl. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
100%
Előző vagyok:Nekem még egy testvérem sincs.:( :(
2010. júl. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
51%
Nahát apukád egy igazi tenyészcsődör. :D
2010. júl. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy pótnővérrel tudok szolgálni:) És velem egy pót unokahugival:D
2010. júl. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

apám dolgaiért nem én vagyok a felelős. azért legalábbis tuti, hogy hány gyereket csinált.

és mooondom. akinek egy 18 éves lány tesópótlék kell, írjon privit:)

2010. júl. 3. 14:44
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Hello. Örlj, hogy nincs kisgyerek xD. Én 13 vok és van 1 öcsém aki 2 éves. Én jobban örltem volna ha nem lenne már tesóm inkább =/.
2010. júl. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
elhiszem, de mondtam is (nem??), hogy pár évvel fiatalabbra gondoltam..
2010. júl. 3. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!